فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان:
جهادگران شهید الگو های جهادی ،اخلاقی و معنوی هستند
جهادگران شهید الگو های جهادی ،اخلاقی و معنوی هستند
تاریخ درج خبر : یکشنبه 12 شهریور 1396 ساعت 08:33
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) گفت: جهادگران شهید به عنوان الگو های جهادی ،اخلاقی و معنوی همانند جوانان دوران دفاع مقدس و محسن حججی هر کدام در حال ایجاد خلق حماسه هستند
به گزارش آبدانان خبرسردار "سید صادق حسینی" فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان یلام در جمع گروه جهادی بسیج در روستای آب انار با اشاره به اینکه کاری جهادگران ،یک کار معنوی برای رفع محرومیت مناطق محروم بسیار ارزشمند است، اظهار داشت:در دید بعضی ها این کارها کوچک به نظر برسد اما نفس کار ،کار بزرگی است.
وی به هوای گرم و خشن منطقه اشاره کرد و افزود:شما با وجود دمای بالای منطقه و تعطیلات تابستانی هوای مطبوع ، نفریخ و گردش  را رها کرده و فی سبیل الله و بدون هیچ چشمداشتی در دمای بالای 50درجه در حال کار جهادی هستید.


فرمانده سپاه امیرالمومنین کار جهادی را داری پیام های دانست و اضافه کرد: جوانان جهادگر بسیجی با کار، تلاش ،ایثار، ازخودگذشتگی ،استفاده از انرژی جوانی و  ولای روحیه زندگی را در کالبد خفته مردمان روستای فقیر که قبلا منبع تولید بوده اند ایجاد می کنند
سردار حسینی با اشاره به اینکه گروهای جهادی با حداقل ترین امکان پروژه کوچک را انجام و باعث شاد شدن دل یک خانواده ای روستایی می شوند،افزود: ساخت یک حسینیه و انجام چندکار فرهنگی،اموزشی،عمرانی، ،بهداشتی قدرت روح معنوی توسط بچه های ولایی را نشان می دهد.
وی با بیان اینکه ما در حال حاضر در دو جبهه در حال فعالیت هستیم عنوان داشت:یکی جبهه دشمنان خارجی که با تمام امکانات به جنگ ما آمده است و یک جبهه مبارزه با فقر و محرومیت ،ایجاد کار، تولید و اشتغال و استفاده از ظرفیت  جوانهای که می توانند از این ظرفیت استفاده کنند و شاخصه اش اقتصاد مقاومتی است .
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)تصریح کرد: شهید حججی به عنوان یک جوان25 ساله شیعه ایرانی که سنبل شجاعت،غیرت و استقلال پیامی را به مرزهای فیزیکی جهان طی می کند .
وی تاکید داشت :شهید حججی یک نیروی معنوی الهی بود که ببا وجود اسارت در دست دشمن چهر ای شجاع از یک جوان ایرانی و در برابر وی یک چهره ای دشمن را ترسو و رعب آور را به نمایش می گذرد.

سردار حسینی به شهادت شهیدان جهادگر اشاره کرد و افزود: جهادگران بسیجی شهید همچون شهید شیرازی و شهید حسینی با خلق حماسه ای زندگی و هوای مطبوع کرج را رهاو برای انجام فعالیت های اقتصادی و کمک به محرومیت زدایی در مناطق غرب کشور با مباره با نفس به جهاد می پردازند و آسمانی می شوند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) با اشاره به اینکه شما جوانان بسیجی و ولایی ادامه دهنده راه این شهیدان جهاد گر بسیجی هستید ،اظهار داشت:پرچمی که محسن حججی در سوریه به عنوان پرچم مقاومت برافراشت جهادگران شهید پرچم را به یک روش دیگر در دست می گیرند
وی به سخن امام که فرمود ما می توانیم اشاره کرد و افزود:جهاد سازندگی توسط امام خمینی مطرح شداین پرچم در حال حاضر بر فراشته شده است و کشور به جوانانی همانند شما افتخار می کند .

سردار حسینی جوانان جهادگرشهید را الگو های جهادی ،اخلاق و معنوی دانست و یادآور شد:شما جهادگران همانند جوانان دوران دفاع مقدس و محسن حججی هر کدام در حال ایجاد خلق حماسه هستید که به عنوان الگو های از اخلاق و ایثار جلوه های از اخلاق جهادی را به نمایش می گذارید.

وی در پایان به طرح سپاه در راستای اقتصاد مقاومتی در دهستانهای کشور اشاره کرد و افزود:این طرحدر 100دهستان کشور و 3دهستان استان ایلام و روستای آب انار اجرا می شود که بتوان چهره ای فقر را  به نشاط ،جوشش و حرکت و تولید تبدیل کرد.
 
 
 انتهای پیام/


کد خبر: 26291
Share
 
 
 
 
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: 
 


 

داروی مرگباری که در خرداد زیاد مصرف می‌شود

شرایط روزه‌داری برای دختران روزه اولی/ روزه سربازان چگونه است؟

احکام سفر و ترک وطن در ماه مبارک رمضان

سیدجلال مرا عاشق بازیکنان ایرانی کرد/ شفر چرا سورپرایز شده؛ او خودش پُست ووریا را تغییر داد/شبانه 2 بازیکن استقلال را به پرسپولیس بردند

تا زمانی که دولت سوریه بخواهد به کمکهای خود به این دولت ادامه می دهیم/هیچ مذاکره دیگری جز برجام با اروپا نخواهیم داشت

جزئیات مسمویت‌های اخیر با قارچ

حضور ترامپ در برجام و خروجش هیچ منفعت و ضرری برای ما نداشت/ ترسی از جنگ نداریم

30 سال تحصیل و اشتغال بانوی قمی با 9 فرزند

کری: آمریکا نمی‌تواند به تمام جهان پشت کند

احساسات مردم دستمایه "رمالان" / سریالی که تمام شدنی نیست

درآمد هنگفت آموزش و پرورش ایلام از یک قرارداد/ قبضه غیربومی ها بر بازار تولید پوشاک مدارس کد مطلب:

اختصاص یک فروند بالگرد و 14 دستگاه آمبولانس به استان ایلام

بانک ها دغدغه ای برای ایجاد اشتغال در استان ندارند

کاهش چشمگیر برداشت محصولات کشاورزی در آبدانان

دستبند پلیس بر دستان سارق حرفه ای موتورسیکلت

آمریکا قابل اتکا نیست

دستگیری قاتل فراری در آبدانان

حفاری تونل کبیرکوه از چهار هزار و 400 متر گذشت

ارتقای امنیت اجتماعی در آبدانان

ضرورت ایجاد کارگاه ریسندگی در ایلام/ سود پشم دامی در جیب دلالان

لحظه رسیدن دو خانواده به هم بعد از دو قرن

تخصیص 20میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی

بهره مندی مددجویان کمیته امداد از مزایای مستمری بازنشستگی

دفن زباله در مجاورت دریاچه دوقلویی آبدانان+ فیلم

کلید تضمین خودکفایی گندم در دستان مجلس

بوریس جانسون: برجام را باطل نکنید/ نباید دستنبدهای ایران را باز کرد

مرحله نیمه‌نهایی انتخاب شهردار فردا برگزار می‌شود

پست اینستاگرامی درباره فیلترینگ در شأن یک حقوقدان نبود/ کدام مسئول استقلال کشور را در معرض خطر قرار می‌دهد؟