فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان:
جهادگران شهید الگو های جهادی ،اخلاقی و معنوی هستند
جهادگران شهید الگو های جهادی ،اخلاقی و معنوی هستند
تاریخ درج خبر : یکشنبه 12 شهریور 1396 ساعت 08:33
 
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) گفت: جهادگران شهید به عنوان الگو های جهادی ،اخلاقی و معنوی همانند جوانان دوران دفاع مقدس و محسن حججی هر کدام در حال ایجاد خلق حماسه هستند
به گزارش آبدانان خبرسردار "سید صادق حسینی" فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان یلام در جمع گروه جهادی بسیج در روستای آب انار با اشاره به اینکه کاری جهادگران ،یک کار معنوی برای رفع محرومیت مناطق محروم بسیار ارزشمند است، اظهار داشت:در دید بعضی ها این کارها کوچک به نظر برسد اما نفس کار ،کار بزرگی است.
وی به هوای گرم و خشن منطقه اشاره کرد و افزود:شما با وجود دمای بالای منطقه و تعطیلات تابستانی هوای مطبوع ، نفریخ و گردش  را رها کرده و فی سبیل الله و بدون هیچ چشمداشتی در دمای بالای 50درجه در حال کار جهادی هستید.


فرمانده سپاه امیرالمومنین کار جهادی را داری پیام های دانست و اضافه کرد: جوانان جهادگر بسیجی با کار، تلاش ،ایثار، ازخودگذشتگی ،استفاده از انرژی جوانی و  ولای روحیه زندگی را در کالبد خفته مردمان روستای فقیر که قبلا منبع تولید بوده اند ایجاد می کنند
سردار حسینی با اشاره به اینکه گروهای جهادی با حداقل ترین امکان پروژه کوچک را انجام و باعث شاد شدن دل یک خانواده ای روستایی می شوند،افزود: ساخت یک حسینیه و انجام چندکار فرهنگی،اموزشی،عمرانی، ،بهداشتی قدرت روح معنوی توسط بچه های ولایی را نشان می دهد.
وی با بیان اینکه ما در حال حاضر در دو جبهه در حال فعالیت هستیم عنوان داشت:یکی جبهه دشمنان خارجی که با تمام امکانات به جنگ ما آمده است و یک جبهه مبارزه با فقر و محرومیت ،ایجاد کار، تولید و اشتغال و استفاده از ظرفیت  جوانهای که می توانند از این ظرفیت استفاده کنند و شاخصه اش اقتصاد مقاومتی است .
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)تصریح کرد: شهید حججی به عنوان یک جوان25 ساله شیعه ایرانی که سنبل شجاعت،غیرت و استقلال پیامی را به مرزهای فیزیکی جهان طی می کند .
وی تاکید داشت :شهید حججی یک نیروی معنوی الهی بود که ببا وجود اسارت در دست دشمن چهر ای شجاع از یک جوان ایرانی و در برابر وی یک چهره ای دشمن را ترسو و رعب آور را به نمایش می گذرد.

سردار حسینی به شهادت شهیدان جهادگر اشاره کرد و افزود: جهادگران بسیجی شهید همچون شهید شیرازی و شهید حسینی با خلق حماسه ای زندگی و هوای مطبوع کرج را رهاو برای انجام فعالیت های اقتصادی و کمک به محرومیت زدایی در مناطق غرب کشور با مباره با نفس به جهاد می پردازند و آسمانی می شوند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) با اشاره به اینکه شما جوانان بسیجی و ولایی ادامه دهنده راه این شهیدان جهاد گر بسیجی هستید ،اظهار داشت:پرچمی که محسن حججی در سوریه به عنوان پرچم مقاومت برافراشت جهادگران شهید پرچم را به یک روش دیگر در دست می گیرند
وی به سخن امام که فرمود ما می توانیم اشاره کرد و افزود:جهاد سازندگی توسط امام خمینی مطرح شداین پرچم در حال حاضر بر فراشته شده است و کشور به جوانانی همانند شما افتخار می کند .

سردار حسینی جوانان جهادگرشهید را الگو های جهادی ،اخلاق و معنوی دانست و یادآور شد:شما جهادگران همانند جوانان دوران دفاع مقدس و محسن حججی هر کدام در حال ایجاد خلق حماسه هستید که به عنوان الگو های از اخلاق و ایثار جلوه های از اخلاق جهادی را به نمایش می گذارید.

وی در پایان به طرح سپاه در راستای اقتصاد مقاومتی در دهستانهای کشور اشاره کرد و افزود:این طرحدر 100دهستان کشور و 3دهستان استان ایلام و روستای آب انار اجرا می شود که بتوان چهره ای فقر را  به نشاط ،جوشش و حرکت و تولید تبدیل کرد.
 
 
 انتهای پیام/


کد خبر: 26291
Share
 
 
 
 
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: 
 


 

متخلفان بخش کالا و خدمات ایلام به پرداخت یک میلیارد و 768 میلیون ریال جریمه محکوم شدند

در این شرایط آب ننوشید!

بی حرکتی سلامت ایرانی‌ها را تهدید می‌کند

نظام آموزشی در ۹ کشور +جدول آموزشی کشورها

رسانه سعودی دلیل عدم تمدید قرارداد برانکو را فاش کرد!

نیوزویک: ایران با رونمایی از موشک جدید به صورت ترامپ و اسرائیل سیلی زد

متن رأی محرومیت و جریمه پرسپولیس و طارمی+ عکس

لاوروف: وارد کردن مسائل غیرهسته‌ای به برجام اشتباه است

روستاهای مسلمانان روهینگیا در آتش می‌سوزند/کمپین خشونت متوقف نشده است

کابوس جدید اسرائیل را بشناسید

محور مهم سخنان فرماندهان نظامی در مراسم رژه نیروهای مسلح سراسر کشور

انقلاب اسلامی یکی از انوار نورانی نهضت بزرگ عاشورا است

همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان آبدانان برگزار شد

اخلاق و تربیت مقدم بر بحث آموزش و تعلیم است

مصاحبه با رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس

سخنان رئیس جمهور آمریکا ابلهانه و نشانه سبک مغزی است

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند/ در مذاکرات باید دقت لازم در خصوص بحث نقض برجام انجام می‌گرفت تا این‌گونه نشود/ باید با دنیا کار کنیم اما پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید

علت مرگ 74 درصد ایرانی ها چیست؟

جانشین منصوریان مشخص شد

روسیه: حمله عناصر النصره به نظامیان روس با تحریک آمریکا بود

دومین نشست وزیران خارجه ایران و ۱+۵ برگزار شد

ملت ایران تهدید نمی‌کند و تهدید را از جانب هیچکس نمی‌پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات کینه‌توزانه و زشت رئیس‌جمهور آمریکا در شأن سازمان ملل نبود

اشپیگل: ترامپ در سخنرانی در مجمع سازمان ملل فقط از خودش تعریف کرد

منصوریان از هدایت استقلال استعفا کرد

کشته شدن 850 تروریست در پاتک جنگنده‌های سوری و روسی

سخنان به دور از منطق ترامپ خللی در اراده‎ ملت ایران وارد نمی‌کند/ محاکمه عاملان جنایات میانمار را خواستاریم

منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند

کردستان عراق می‌تواند منطقه حائل اسرائیل برابر ایران باشد