تغییرات گسترده درآموزش و پرورش آبدانان و نارضایتی شدید فرهنگیان
تغییرات گسترده درآموزش و پرورش آبدانان و نارضایتی شدید فرهنگیان
تاریخ درج خبر : سه شنبه 14 شهریور 1396 ساعت 08:42
 
تغییرات گسترده در سطح معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان آبدانان باعث نارضایتی شدید بدنه فرهنگیان و انسداد در فعالیتهای جاری آن شده است .
به گزارش آبدانان خبر تعدادی از فرهنگیان شهرستان آبدانان در ارسال پیامی به آبدانان خبر از تغییرات گسترده در سطح معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان آبدانان ابراز ناراحتی کرده اند در این پیام آمده است:
در روزهای اخیر شاهد تغییرات گسترده ای در آموزش و پرورش شهرستان آبدانان هستیم . تغییر معاون پشتیبانی ، معاون آموزشی ، معاون پرورشی ، کارشناس آموزش متوسطه ، کارشناس فناوری ، کارشناس امتحانات ، کارشناس  اموال ، عزل و نصب بسیاری از مدیران و معاونان مدارس و  احتمالا تغییراتی دیگری که همگی در راستای برآورده شدن اهداف یک گروه خاص و تمامیت خواه ارزیابی می شود .
متاسفانه رها شدن آموزش و پرورش آبدانان و عدم نظارت جدی بر عزل و نصب های آن در آستانه ی بازنشستگی رئیس فعلی آن باعث نارضایتی شدید بدنه فرهنگیان و انسداد در فعالیتهای جاری آن شده است .
 شتابزدگی در عزل و نصب هایی که بیشتر تابع تصمیمات شخصی ، قبیله ای و انتخاباتی برآورد می شود باعث کاهش کارایی و ضعف مفرط بدنه نحیف و از کار افتاده آن شده است .
تصمیمات شتابزده اخیر در عزل و نصب های بی رویه و غیر منطقی اگر با اجازه و آگاهی اداره کل آموزش و پرورش استان صورت گرفته است که باید مسئولان استان برای اقناع افکار عمومی فرهنگیان شهرستان ، دلائل کافی و قانع کننده ارائه نمایند و اگر رئیس آموزش و پرورش شهرستان بدون آگاهی و اجازه مدیر کل آموزش و پرورش دست به چنین تصمیمات شخصی زده است که باید نشست و به حال آموزش و پرورش شهرستان خون گریست .
 آموزش و پرورشی که سالها موتور محرکه استان و پرچم دار شایسته سالاری بوده امروز مبتلا به ویروس رابطه سالاری ، تبارگماری و تصمیمات شخصی و خلق الساعه شده است .
براستی اگر معاونین آموزشی و پرورشی در سمتهای خود کارایی لازم را نداشتند چگونه می توانند در پستهای جدید کارآمد تر شوند ؟ کسی که نتواند وظایف محوله خود را در یک پست اداری به درستی انجام دهد در سمتهای دیگر هم توفیقی نخواهد داشت . این تغییرات و جابجایی ها نشان دهنده ناکارآمدی و ناتوانی نیروهای بکار گرفته شده است . افرادی که نه بر اساس شایسته سالاری بلکه بر اساس پیوندهای قبیله ای ، جناحی و سیاسی انتخاب شده اند هرگز نخواهند توانست در  کارآمدی یک سازمان موثر باشند
مشکلی که این روزها به سختی گریبان آموزش و پرورش شهرستان آبدانان را گرفته و حلقوم  آن را به شدت فشار داده است اتخاذ تصمیمات شخصی در آستانه بازنشستگی رئیس فعلی آن است گویا ایشان که ماههای آخر خدمت خود را سپری می کند بدنبال شخم زدن آموزش و پرورش و جلب رضایت برخی افراد و طوایف است و کارآمدی و ناکارآمدی آموزش و پرورش شهرستان برای ایشان اهمیتی نداشته و به عواقب تصمیمات شتابزده خود که باعث تنزل جایگاه آموزش و پرورش شهرستان خواهد شد توجهی ندارد .
امیدواریم مسئولان شهرستان و استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ورود به این موضوع از خسارتهای بیشتر به بدنه آموزش و پرورش شهرستان آبدانان جلوگیری نمایند


انتهای پیام/

کد خبر: 26335
Share
 
 
 
 
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: 
 


 

متخلفان بخش کالا و خدمات ایلام به پرداخت یک میلیارد و 768 میلیون ریال جریمه محکوم شدند

در این شرایط آب ننوشید!

بی حرکتی سلامت ایرانی‌ها را تهدید می‌کند

نظام آموزشی در ۹ کشور +جدول آموزشی کشورها

رسانه سعودی دلیل عدم تمدید قرارداد برانکو را فاش کرد!

نیوزویک: ایران با رونمایی از موشک جدید به صورت ترامپ و اسرائیل سیلی زد

متن رأی محرومیت و جریمه پرسپولیس و طارمی+ عکس

لاوروف: وارد کردن مسائل غیرهسته‌ای به برجام اشتباه است

روستاهای مسلمانان روهینگیا در آتش می‌سوزند/کمپین خشونت متوقف نشده است

کابوس جدید اسرائیل را بشناسید

محور مهم سخنان فرماندهان نظامی در مراسم رژه نیروهای مسلح سراسر کشور

انقلاب اسلامی یکی از انوار نورانی نهضت بزرگ عاشورا است

همایش شیرخوارگان حسینی در شهرستان آبدانان برگزار شد

اخلاق و تربیت مقدم بر بحث آموزش و تعلیم است

مصاحبه با رزمنده و جانباز هشت سال دفاع مقدس

سخنان رئیس جمهور آمریکا ابلهانه و نشانه سبک مغزی است

نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند/ در مذاکرات باید دقت لازم در خصوص بحث نقض برجام انجام می‌گرفت تا این‌گونه نشود/ باید با دنیا کار کنیم اما پای قدرتمند خود را با عصای بیگانه عوض نکنید

علت مرگ 74 درصد ایرانی ها چیست؟

جانشین منصوریان مشخص شد

روسیه: حمله عناصر النصره به نظامیان روس با تحریک آمریکا بود

دومین نشست وزیران خارجه ایران و ۱+۵ برگزار شد

ملت ایران تهدید نمی‌کند و تهدید را از جانب هیچکس نمی‌پذیرد/ ایران در مواجهه با نقض برجام عکس العمل قاطع خواهد داشت/ ادبیات کینه‌توزانه و زشت رئیس‌جمهور آمریکا در شأن سازمان ملل نبود

اشپیگل: ترامپ در سخنرانی در مجمع سازمان ملل فقط از خودش تعریف کرد

منصوریان از هدایت استقلال استعفا کرد

کشته شدن 850 تروریست در پاتک جنگنده‌های سوری و روسی

سخنان به دور از منطق ترامپ خللی در اراده‎ ملت ایران وارد نمی‌کند/ محاکمه عاملان جنایات میانمار را خواستاریم

منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند

کردستان عراق می‌تواند منطقه حائل اسرائیل برابر ایران باشد