همه فیلم‌های تلویزیون در نوروز ۹۷/ از نمایش «دانکرک» و «ماجرای نیمروز» تا «سریع و خشن۸» و «اشنوگل»
همه فیلم‌های تلویزیون در نوروز ۹۷/ از نمایش «دانکرک» و «ماجرای نیمروز» تا «سریع و خشن۸» و «اشنوگل»
تاریخ درج خبر : دوشنبه 28 اسفند 1396 ساعت 09:41
 
جشنواره فیلم‌های نوروزی با گلچینی از آثار سینمای روز دنیا و ایران از ۲۸ اسفند آغاز و تا ۱۳ فروردین به طول خواهد انجامید.
به گزارش آبدانان خبر امسال به سنت هرساله تلویزیون سبدی از فیلم‌های متنوع تدارک دیده تا آنها را در ایام نوروز و تعطیلات که مردم فراغ بال بیشتری دارند، به روی آنتن ببرد. 

بنا بر این گزارش، در ادامه به تفکیک فیلم‌های سینمایی هر شبکه و ساعت پخش آنها را می‌خوانید: 

**شبکه یک هر روز ساعت16

شبکه یک سیما پخش فیلم‌های نوروزی خود را از روز سه شنبه 29 اسفندماه آغاز می‌کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می‌برد، «طلای سیاه» نام دارد که یک فیلم ایرانی و تاریخی و محصول سال 95 است. 

این شبکه در روز چهارشنبه اول فروردین ماه فیلم پخش نخواهد کرد و این زمان به پخش سخنان مقام معظم رهبری اختصاص دارد. 

همچنین روز 2 فرودین ماه شبکه یک فیلم سینمایی «مثل یک ستاره زندگی کن» را که یک اثر امریکایی و محصول سال 2017 است را روانه آنتن خواهد کرد و روز جمعه 3 فروردین نیز فیلم سینمایی «قتل در قطار سریع السیر » را که یک فیلم جنایی و درام است را پخش خواهد کرد. این فیلم محصول مشترک امریکا و انگلستان در سال 2017 است. 

«آسمانخراش در آتش» عنوان فیلمی محصول 2016 چین-هنگ‌کنک است که روز شنبه 4 فروردین پخش خواهد شد. «گیمجی» درام ایرانی محصول ایران نیز روز یکشنبه 5 فروردین پخش خواهد شد. 

«ماشین جنگ» اثری کمدی و درام از کشور امریکا در سال 2017 است که روز دوشنبه 6 فروردین ماه پخش خواهد شد. و «شرخر» نیز نام اثر ایرانی دیگری است که بناست روز سه‌شنبه 7 فروردین ماه به روی آنتن برود. 

«ببرهای برنده» فیلم چینی محصول 2016 نیز که یک اثر حادثه‌ای کمدی است، روز چهارشنبه 8 فروردین پخش خواهد شد. «آخرین قربانی» که فیلم امریکایی محصول 2017 است نیز برای پنجشنبه 9 فروردین در نظر گرفته شده است. 

«دانکرک» فیلم محصول مشترک انگلستان، امریکا، فرانسه و هلند در سال 2017 که یک اثر جنگی است روز جمعه 10 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. 

«ماجراجویان» محصول چین، هنگ‌کنگ در سال 2017 نیز روز شنبه 11 فروردین پخش می‌شود و فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی «محمدحسین مهدویان» برای روز 12 فروردین در نظر گرفته شده است. «معجزه در کوهستان» نیز فیلم امریکایی محصول 2017 است که برای روز 13 فروردین از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. 

**شبکه دو هر روز ساعت 17:30

شبکه دو سیما پخش فیلم‌های خود را از روز دوشنبه 28 اسفندماه ماه آغاز می‌کند و اولین فیلمی که به روی آنتن می‌برد، «افسانه تیم تالر» محصول آلمان در سال 2017 است که یک فیلم کمدی به شمار می‌آید. 

این شبکه در روز 29 اسفندماه ویژه برنامه تحویل سال خود را به روی آنتن می برد و فیلم نخواهد داشت و در ادامه روز اول فرودین ماه «خداحافظی وینی‌پو» محصول 2017 انگلستان را نمایش خواهد داد و برای روز 2 فروردین نیز «ویلایی‌ها» را پخش خواهد کرد. «ماشین دیوانه» محصول سال 2016 فرانسه نیز فیلم دیگری است که روز جمعه 3 فروردین پخش خواهد شد. «بازگشت لوک خوش‌شانس» اثر ایرانی محصول سال 92 نیز فیلم دیگری است که روز شنبه 4 فروردین به نمایش در خواهد آمد و «آشپزی با عشق» عنوان فیلم دیگری است که 5 فروردین پخش خواهد شد. این فیلم محصول 2017 کشور چین است. 

«کلبه هورنر» نیز نام فیلمی محصول مشترک انگلستان و بلژیک است که روز 6 فروردین به نمایش در خواهد آمد. «هویلای نفتی» محصول 2016 آمریکا و کانادا نیز روز 7 فروردین از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و در ادامه نیز «رویای صعود»، «سالیوت»، «نابغه» و «راننده» نیز به ترتیب 8، 9، 10 و 11 فروردین ماه پخش خواهند شد. 

این شبکه برای روز 12 فروردین ماه «نفس» به کارگردانی «نرگس آبیار» را پخش خواهد کرد و «معمای والتون» آخرین فیلم نوروزی شبکه دو محسوب می‌شود. 

**شبکه سه: ساعت 1 بامداد

شبکه سه سیما در روز 29 اسفندماه 2 فیلم سینمایی «احمق‌ و احمق‌تر» که یک اثر کمدی محصول سال 2014 امریکاست را به همراه «سیانور» به کارگردانی «بهروز شعیبی» روانه آنتن می‌کند. 

این شبکه در روز اول فروردین ماه نیز «دریاچه ماهی» محصول ایران در سال 96 و «فراتر از سرعت» محصول مشترک امریکا، بلژیک و فرانسه را پخش می‌کند. همچنین «بیگانه تنها» محصول مشترک انگلستان و چین که یک فیلم حادثه‌ای و جنایی محصول سال 2017 است روز 2 فروردین پخش خواهد شد. 

شبکه سه روز جمعه سوم فروردین ماه به دلیل پخش مسابقه فوتبال تیم ملی فیلم سینمایی پخش نخواهد کرد و برای شنبه 4 فروردین ماه نیز «کینگ‌کنگ، جزیره جمجمه» را که محصول مشترک امریکا، چین و کانادا در سال 2017 است را و یک اثر حادثه‌ای و ماجراجویی به شمار می‌رود را پخش می‌کند. 

«اورست فتح بی‌پایان» اثر ژاپنی، «دیوار بزرگ» محصول مشترک چین و امریکا در 2016، «حسابدار» فیلم امریکایی 2016، «زیبایی هر اتفاق» درام عاشقانه امریکایی در سال 2016، «اسنودن» فیلم فرانسوی- امریکایی و «محافظ یک آدمکش» اثر مشترک چین، امریکا و هلند در 2017 نیز به ترتیب 5، 6، 7، 8، 9 و 10 فروردین ماه پخش خواهند شد. 

این شبکه برای روز شنبه 11 فروردین ماه فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» به کارگردانی «ابوالقاسم طالبی» را پخش خواهد کرد و روز 12 فروردین نیز فیلم ایرانی «دریاچه ماهی» را به روی آنتن خواهد برد. این شبکه برای 13 فرودین ماه تکرار فیلم «سیانور» را در نظر گرفته است. 

**شبکه چهار: ساعت 20:30

شبکه چهار سیما از روز چهارشنبه اول فروردین ماه نمایش فیلم‌های خود را آغاز خواهد کرد و در همین زمینه «مکاتبه» اثر ایتالیایی را به روی آنتن خواهد برد. روز 2 فروردین نیز «بازی تقلید» که یک اثر امریکایی و محصول 2014 است، از این شبکه پخش خواهد شد. 

«ونسان دوستار شما»، «تاج میان تهی: ریچارد دوم» و «ورود» نیز به ترتیب 3، 4 و 5 فروردین ماه از شبکه چهار سیما پخش خواهند شد. 

این شبکه برای روز 6 فروردین ماه یک فیلم ایرانی در نظر گرفته که نام آن هنوز مشخص نشده و «عصر سایه‌ها»، «ماری کوری: شهامت دانش»، «اولین‌های تاریخ» و «صد متر» نیز به ترتیب 7، 8 و 9 فروردین به نمایش در خواهند آمد. 

«برادرم خسرو» و «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» 2 فیلم ایرانی دیگری هستند که 11 و 12 فروردین ماه از شبکه چهار به روی آنتن خواهند رفت و «یادداشت‌های یک نابینا» نیز روز دوشنبه 13 فروردین ماه پایان بخش جشنواره نوروزی شبکه چهار خواهد بود. 

**شبکه پنج: ساعت 13:30

شبکه پنج سیما نمایش فیلم‌های نوروزی خود را از روز سه‌شنبه 29 اسفندماه با نمایش فیلم «روز یارگیری» که فیلم امریکایی محصول 2014 است آغاز می‌کند. روز چهارشنبه اول فروردین نیز از این شبکه «نبرد پانفیلیف» محصول کشور روسیه در سال 2016 را پخش می‌کند که یک فیلم حادثه‌ای و درام محسوب می‌شود. 

همچنین فیلم اکشن «سریع و خشن 8» محصول مشترک امریکا، ژاپن و چین در سال 2017 نیز روز جمعه 3 فروردین ماه از شبکه پنج پخش خواهد شد و «متولد 65» نیز اثر ایرانی دیگری است که قرار است روز 4 فروردین ماه پخش شود. 

«ارباب جنگ» فیلم محصول چین و هنگ‌کنک در سال 2017 نیز روز یکشنبه 5 فروردین ماه پخش خواهد شد و «سودای شکارچی» محصول مشترک امریکا و اسپانیا در سال 2017 نیز که یک فیلم اکشن است در روز دوشنبه 6 فروردین ماه به روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش فارس، شبکه پنج سیما در روز سه شنبه 7 فررودین فیلم «منشی فرمانروا» فیلم کره‌ای تولید 2017 را که ماجراجویانه و کمدی است روانه آنتن می‌کند و برای چهارشنبه 8 فروردین نیز «مدرسه هندی» فیلم هندی سال 2017 را پخش خواهد کرد. 

«قلب خفته برمی‌خیزد» اثر هنگ‌کنگ در سال 2016 ، «نبرد با آتش» فیلم امریکایی سال 2017، «کونگ‌فو یوگا» اثر مشترک چین و هندوستان و «ساخت امریکا» محصول امریکا در سال 2017 نیز به ترتیب 9، 10، 11 و 12 فروردین ماه پخش خواهند شد. 

جشنواره نوروزی شبکه پنج با فیلم ایرانی «اشنوگل» در روز 13 فروردین ماه به کار خود پایان می‌دهد. 

**شبکه نهال: ساعت 14:30

شبکه نهال هر روز فیلم‌هایی مختص رده کودکان به روی آنتن خواهد برد که پخش آنها از 28 اسفندماه با نمایش فیلم «زبل موش قهرمان» آغاز خواهد شد.

در ادامه به ترتیب روزهای هفته «افسانه محافظان»، «شازده کوچولو»، «ماشین‌ها 3»،«ریچارد لک‌لک»، «دیپ»، «افسانه شاهزاده کاگویا»، «گربه چکمه‌پوش»، «بوبو قهرمان کوچک»، «تکاوران کهکشانی»، «عملیات آجیلی»، «رودلف گربه سیاه»، «لگو نینجا»، «قهرمانان کوچک» و «دوما» از یکم تا 13 فروردین ماه به روی آنتن خواهند رفت. 

**شبکه امید: ساعت 18

این شبکه نمایش فیلم‌های خود را از روز 29 فروردین ماه با نمایش «بیست و یک روز بعد» آغاز خواهد کرد و روز اول فروردین ماه نیز «اسباب‌بازی‌های زمان» را به روی آنتن خواهد برد. 

«اوکجا»، «مدرسه ژوراسیک»، «یک پلیس و نصفی»، «دایناسور خانگی من»، «ترس و لرز»، «ناپدید شده»، «باشگاه ماجراجویی من»، «معلممونو کوچیک کردم»، «بابابزرگ مامور مخفی»، «گیمچی»، «مدرسه زندگی» و «فردیناند» نیز به ترتیب در تعطیلات نوروزی پخش خواهند شد. 

**شبکه نمایش: ساعت21 و23 

شبکه نمایش سیما در دو باکس ساعت 21 و ساعت 23 فیلم‌های خود را پخش خواهد کرد. 

نمایش این فیلم‌ها از روز 28 اسفندماه آغاز خواهد شد و تا 13 فروردین ماه ادامه خواهد داشت. 

در باکس ساعت 21 فیلم‌های «صبح بخیر آقای رئیس جمهور» محصول کره جنوبی در سال 2009 روز 28 اسفندماه پخش خواهد شد. «مرگ ماهی» نیز روز 29 اسفندماه پخش خواهد شد و از روز 1 فروردین ماه به ترتیب «شین گودزیلا»، «هتل هونوچی»، «فرمانروا»، «دره استخوان‌ها»، «پزشک افریقا»، «سامبا»، «افتخار تامی موریسون»، «ایران برگر»، «هپی خواهد گریخت»، «عقاب صحرا» و «گرگ مبارز 2» پخش خواهد شد. 

همچنین هر شب ساعت 23 نیز فیلم‌های «سوخت رسان»، «اسیر خاک»، «جانواران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها»، «خانه خراب کن»، «غول بزرگ مهربان»، «آخرین جنگجوی قهرمان»، «مومون سرزمین نینجاها»، «قلعه»، «جنگل»، «هفت دلاور»، «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه»، «وزیر کاتوه»، «نقشه فرار» و «کوه» نیز از 28 اسفند تا 13 فروردین به روی آنتن شبکه نمایش خواهد رفت. 

انتهای پیام/

کد خبر: 29291
Share
 
 
 
 
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: 
 


 

شبکه عنکبوتی تونل‌سازان در سوریه بالاخره به بن‌بست رسید/ چه کسی به موش‌های کور نقشه و تجهیزات مهندسی می‌داد؟ +عکس

لغو امضای تفاهمنامه همکاری با فدراسیون‌ها/طرح دهید، پول بگیرید!

ظریف: خروج از NPT یکی از گزینه‌ها است/ عربستان نشان ایران را بر روی موشک‌های انصارالله جعل کرده بود

رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین مهمان‌نواز را تسلیت گفتند

توسعه نفتی مشکل بیکاری جوانان ایلامی ر احل نمی کند/ شمار بیکاران استان بیش از 19 هزار نفر است

مراجعه 47 هزار نفر به مراکز درمانی در ایام نوروز/ بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام امسال به بهره برداری می رسد

به بهانه آغاز هفته کار و کارگر

"لزوم احداث سایت اداری آبدانان"

تصویب ۴۵۰ میلیون دلار برای اجرای ان جی ال ۳۱۰۰ دهلران

کشف بیش از 90 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان ایلام

رسوایی آمار در پروژه NGL ۳۱۰۰ دهلران + تصاویر

افزایش 9درصدی میزان بارندگی سال زراعی آبدانان

استاندار ایلام پنجشنبه به آبدانان سفر می کند

تخصیص9 میلیاردو 400 میلیون تومان برای ایجاد اشتغال در روستاها

تجلیل فرمانده معظم کل قوا از مواضع وحدت‌آفرین فرمانده ارتش

افتخار مسئولین خدمت به خانواده های شهدا و ایثار گران است

بهسازی و استاندارد سازی محور پشت قلعه آبدانان

پیشرفت فیزیکی 50 درصدی تونل کبیرکوه

گزارش اندیشکده اسراییلی از قدرت منطقه‌ای ایران: هیچکس در منطقه حریف ایران نیست/ فراتر از اسراییل هم در تیررس موشک‌های ایران است +فیلم

شمال اقیانوس هند توانایی تولید قدرت دارد بشرط آنکه یکپارچه باشد

نصب هزار دوربین روی البسه پلیس در سال ۹۶/ تا پایان شهریور هیچ تحت نظرگاه بدون دوربینی نخواهیم داشت

قضاوت‌های ناصحیح درباره سپاه تازگی ندارد/ سقف ۲۵ سال برای نابودی رژیم صهیونسیتی قطعی است

حمله پلنگ به دام های عشایر سرآب آبدانان+ تصاویر

امام حسین(ع) پاسدارحریت

پاسدار آینه مجسم رشادت ملت بزرگ ایران در برابر دشمنان است

رسانه‌های رژیم صهیونیستی درحال آماده‌سازی و تحریک‌ افکار عمومی درباره جنگ با ایران

قیمت نفت به 74 دلار رسید/ کاهش ذخایر نفت آمریکا

رشد قیمت طلا برای چهاردهمین بار متوالی/تاثیر تشدید جنگ تجاری آمریکا و چین بر بازار طلا