به بهانه ولادت امام حسبن(ع) و روز پاسدار
امام حسین(ع) پاسدارحریت
امام حسین(ع) پاسدارحریت
تاریخ درج خبر : جمعه 31 فرودرین 1397 ساعت 18:24
 
امام آزادگان درراه پاسداری از رسالت دینی وهدایت امت جدش جان ومال و عیالش را فداکرد و حادثه غم انگیز عاشورا و عرصه عزا کربلا را درتاریخ بشریت به ثبت رسانید
به گزارش آبدانان خبر درسوم شعبان المعظم پیک حیات تولد نوری را درعرصه عالم نوید داد تاچشم و چراغ آزادگی روشن گردد و رشته اسارت ازهم بگسلد.
در تاریخ آورده اند هروقت قنداقه امام حسین(ع) دراختیار رسول خدا قرار گرفت حضرت گلویش ر ابوسید واشک تاثر از دیدگانش جاری شد.اذان و اقامه را درگوش راست و چپ این عطیه الهی قرائت کرد وفرمود: سرمبارک حسینم درپاسداری از شریعت ودفاع از دین خدا توسط اشقیاء ازتنش جدا خواهدشد وگلوی نازکش هم دراین طریق بریده می شود.
آری چنین شد و پیش بینی آخرین فرستاده خالق عالم و آدم به وقوع پیوست ودرسال61هجری قمری امام آزادگان درراه پاسداری از رسالت دینی وهدایت امت جدش جان ومال و عیالش را فداکرد و حادثه غم انگیز عاشورا و عرصه عزا کربلا را درتاریخ بشریت به ثبت رسانید و مظلومیت خود و دنائت خاندان بنی امیه و بنی العباس خبیث را به عالم علم نمود و ازآن تاریخ تا کنون و ازکنون تا پایان عمر بشریت محبت ومنطق و منش این امام همام با همه شیاطین درتضاد وتنازع است.

واینک نیز سالروز تولدش رابنام روز پاسدار برگزیده اند تا راه ورسم و رشادت ورحمانیت سالار شهیدان در این عصر اسفناک تجلی یابد و بیرقش بدست راهروانش به آسمان عشق وعزت وآزادگی به اهتزاز درآید.
امروز و در برهه بحران و بداخلاقی بشریت و تهاجم ،تعدی وتجاوز زورمداران زراندوز خاکی پوشان سبزاندیش بسیج وسپاه و متولدان رجب و رمضان و نواندیشان شعبان برگ محرم برتن ،درفش داغ دوستان دردست،اندوه مظلومیت فرزند علی (ع)درقلب و فریاد هیهات مناالذله حسین(ع) بر زبان و بربنیان های بدی و بی ایمانی تاخته وسرای سلطه سلاطین ستم را به ظلمت ستان تاریخ تبدیل کرده اند.
امروز پلاک پاسداری و آرم آزادگی به برکت غوغای عاشورای حسینی هویت تاریخ اسلام را زنده وپویا وشعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی را معنا و مفهوم ویژه ای بخشیده است.
امروز هیبت امام حسین(ع) در تذکره ولی والای فقیه تجلی یافته وشمشیر شیطان برانداز قمر باقدرت بنی هاشم در وجود پاسداران پاک سرشت نمایان شده و با ابزار ایثار و شهادت دراقصی نقاط زمین ومقاطع زمان روزگار کدخدایان کودن را در ایران ، عراق ، سوریه ، لبنان ، فلسطین ، بحرین ، یمن ویمین ویسارین  به تاریکی مطلق مبدل کرده است.

آری ؛آموزه اسلام وهدایت رهبری وحماسه حسینی (ع)ومیراث داری فرزندان فرهیخته خمینی(ره)درلباس بالطافت پاسداری بدمستی های شاهان سعودی ومیگساری های سران استکبار جهانی را به ذلت و زبونی تبدیل کرده و ایران این ام القرای جهان اسلام را به دژ دشمن کوب وظلم براندازی درعرصه عالم ارائه نموده است.

انقلاب اسلامی باسربازان سبزپوش وبسیجیان خاک خورده اش تاریخ را تکرار و موازنه قدرت را در آوردگاههای زمانه به نفع ستم دیدگان وشلاق خوردگان  تعدیل وتنظیم کرده است.
فداکاری پاسداران دردوران قبل وحین وپس ازجنگ تحمیلی و رویاروی شان درمصاف با نابرابری های جریان ترور، تکفیر وانقراض مقتدرانه دولت اسلامی عراق ودمشق صداقت،شهامت، مجاهدت ومعاضدت واصالت این تبار طاهر ومقتدررا در ایران و جهان ثابت و پایدارنموده و رابطه و حقیقت انتخاب روز ولادت حضرت امام حسین(ع)را به عنوان روزپاسدار رانیز بامفهوم پر مسمای کرده است.

لبخند خدا بسته به لبخند حسین(ع)است
پس باش پی آنچه خوشایند حسین(ع) است
تعریف من از عشق همان بود که گفتم
در بند کسی باش که در بند حسین(ع)است
 
سیدحرمت الله موسوی مقدم.
 


کد خبر: 29404
Share
 
 
 
 
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: 
 


 

گره زدن مشکلات به برجام کار غلطی است

داروی مرگباری که در خرداد زیاد مصرف می‌شود

شرایط روزه‌داری برای دختران روزه اولی/ روزه سربازان چگونه است؟

احکام سفر و ترک وطن در ماه مبارک رمضان

سیدجلال مرا عاشق بازیکنان ایرانی کرد/ شفر چرا سورپرایز شده؛ او خودش پُست ووریا را تغییر داد/شبانه 2 بازیکن استقلال را به پرسپولیس بردند

تا زمانی که دولت سوریه بخواهد به کمکهای خود به این دولت ادامه می دهیم/هیچ مذاکره دیگری جز برجام با اروپا نخواهیم داشت

جزئیات مسمویت‌های اخیر با قارچ

حضور ترامپ در برجام و خروجش هیچ منفعت و ضرری برای ما نداشت/ ترسی از جنگ نداریم

30 سال تحصیل و اشتغال بانوی قمی با 9 فرزند

کری: آمریکا نمی‌تواند به تمام جهان پشت کند

احساسات مردم دستمایه "رمالان" / سریالی که تمام شدنی نیست

درآمد هنگفت آموزش و پرورش ایلام از یک قرارداد/ قبضه غیربومی ها بر بازار تولید پوشاک مدارس کد مطلب:

اختصاص یک فروند بالگرد و 14 دستگاه آمبولانس به استان ایلام

بانک ها دغدغه ای برای ایجاد اشتغال در استان ندارند

کاهش چشمگیر برداشت محصولات کشاورزی در آبدانان

دستبند پلیس بر دستان سارق حرفه ای موتورسیکلت

آمریکا قابل اتکا نیست

دستگیری قاتل فراری در آبدانان

حفاری تونل کبیرکوه از چهار هزار و 400 متر گذشت

ارتقای امنیت اجتماعی در آبدانان

ضرورت ایجاد کارگاه ریسندگی در ایلام/ سود پشم دامی در جیب دلالان

لحظه رسیدن دو خانواده به هم بعد از دو قرن

تخصیص 20میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی

بهره مندی مددجویان کمیته امداد از مزایای مستمری بازنشستگی

دفن زباله در مجاورت دریاچه دوقلویی آبدانان+ فیلم

کلید تضمین خودکفایی گندم در دستان مجلس

بوریس جانسون: برجام را باطل نکنید/ نباید دستنبدهای ایران را باز کرد

مرحله نیمه‌نهایی انتخاب شهردار فردا برگزار می‌شود