به بهانه ولادت امام حسبن(ع) و روز پاسدار
امام حسین(ع) پاسدارحریت
امام حسین(ع) پاسدارحریت
تاریخ درج خبر : جمعه 31 فرودرین 1397 ساعت 18:24
 
امام آزادگان درراه پاسداری از رسالت دینی وهدایت امت جدش جان ومال و عیالش را فداکرد و حادثه غم انگیز عاشورا و عرصه عزا کربلا را درتاریخ بشریت به ثبت رسانید
به گزارش آبدانان خبر درسوم شعبان المعظم پیک حیات تولد نوری را درعرصه عالم نوید داد تاچشم و چراغ آزادگی روشن گردد و رشته اسارت ازهم بگسلد.
در تاریخ آورده اند هروقت قنداقه امام حسین(ع) دراختیار رسول خدا قرار گرفت حضرت گلویش ر ابوسید واشک تاثر از دیدگانش جاری شد.اذان و اقامه را درگوش راست و چپ این عطیه الهی قرائت کرد وفرمود: سرمبارک حسینم درپاسداری از شریعت ودفاع از دین خدا توسط اشقیاء ازتنش جدا خواهدشد وگلوی نازکش هم دراین طریق بریده می شود.
آری چنین شد و پیش بینی آخرین فرستاده خالق عالم و آدم به وقوع پیوست ودرسال61هجری قمری امام آزادگان درراه پاسداری از رسالت دینی وهدایت امت جدش جان ومال و عیالش را فداکرد و حادثه غم انگیز عاشورا و عرصه عزا کربلا را درتاریخ بشریت به ثبت رسانید و مظلومیت خود و دنائت خاندان بنی امیه و بنی العباس خبیث را به عالم علم نمود و ازآن تاریخ تا کنون و ازکنون تا پایان عمر بشریت محبت ومنطق و منش این امام همام با همه شیاطین درتضاد وتنازع است.

واینک نیز سالروز تولدش رابنام روز پاسدار برگزیده اند تا راه ورسم و رشادت ورحمانیت سالار شهیدان در این عصر اسفناک تجلی یابد و بیرقش بدست راهروانش به آسمان عشق وعزت وآزادگی به اهتزاز درآید.
امروز و در برهه بحران و بداخلاقی بشریت و تهاجم ،تعدی وتجاوز زورمداران زراندوز خاکی پوشان سبزاندیش بسیج وسپاه و متولدان رجب و رمضان و نواندیشان شعبان برگ محرم برتن ،درفش داغ دوستان دردست،اندوه مظلومیت فرزند علی (ع)درقلب و فریاد هیهات مناالذله حسین(ع) بر زبان و بربنیان های بدی و بی ایمانی تاخته وسرای سلطه سلاطین ستم را به ظلمت ستان تاریخ تبدیل کرده اند.
امروز پلاک پاسداری و آرم آزادگی به برکت غوغای عاشورای حسینی هویت تاریخ اسلام را زنده وپویا وشعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی را معنا و مفهوم ویژه ای بخشیده است.
امروز هیبت امام حسین(ع) در تذکره ولی والای فقیه تجلی یافته وشمشیر شیطان برانداز قمر باقدرت بنی هاشم در وجود پاسداران پاک سرشت نمایان شده و با ابزار ایثار و شهادت دراقصی نقاط زمین ومقاطع زمان روزگار کدخدایان کودن را در ایران ، عراق ، سوریه ، لبنان ، فلسطین ، بحرین ، یمن ویمین ویسارین  به تاریکی مطلق مبدل کرده است.

آری ؛آموزه اسلام وهدایت رهبری وحماسه حسینی (ع)ومیراث داری فرزندان فرهیخته خمینی(ره)درلباس بالطافت پاسداری بدمستی های شاهان سعودی ومیگساری های سران استکبار جهانی را به ذلت و زبونی تبدیل کرده و ایران این ام القرای جهان اسلام را به دژ دشمن کوب وظلم براندازی درعرصه عالم ارائه نموده است.

انقلاب اسلامی باسربازان سبزپوش وبسیجیان خاک خورده اش تاریخ را تکرار و موازنه قدرت را در آوردگاههای زمانه به نفع ستم دیدگان وشلاق خوردگان  تعدیل وتنظیم کرده است.
فداکاری پاسداران دردوران قبل وحین وپس ازجنگ تحمیلی و رویاروی شان درمصاف با نابرابری های جریان ترور، تکفیر وانقراض مقتدرانه دولت اسلامی عراق ودمشق صداقت،شهامت، مجاهدت ومعاضدت واصالت این تبار طاهر ومقتدررا در ایران و جهان ثابت و پایدارنموده و رابطه و حقیقت انتخاب روز ولادت حضرت امام حسین(ع)را به عنوان روزپاسدار رانیز بامفهوم پر مسمای کرده است.

لبخند خدا بسته به لبخند حسین(ع)است
پس باش پی آنچه خوشایند حسین(ع) است
تعریف من از عشق همان بود که گفتم
در بند کسی باش که در بند حسین(ع)است
 
سیدحرمت الله موسوی مقدم.
 


کد خبر: 29404
Share
 
 
 
 
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: 
 


 

وام زلزله زدگان استان دو سال امهال شد

خودکشی ناموفق به علت بیکاری

حذف مرحله‌ای کنکور از مهرماه سال ۹۸

دستور رهبر انقلاب برای تقويت ارزش پول ملی و استقلال بانک مرکزی

۴ مظنون در رابطه با حادثه تروریستی چابهار دستگیر شدند

معمای انتقال دفتر نفت و گاز غرب کشور به ایلام

سرعت غیر مجاز در ایلام جان جوان ایلامی را گرفت

تخصیص 140میلیارداعتبار به شهرستان آبدانان

زلزله ۳.۲ ریشتری مورموری را لرزاند

به زیر ساخت های دانشگاه شهرستان آبدانان توجه شود

825 خانوار روستایی ایلام برای ساخت مسکن به بانک معرفی شدند

سپاه پیشگام در رفع محرومیت زدایی مناطق محروم استان است

سامانه بارشی امروز ایلام را فرا می گیرد

سرمایه گذاری 786 میلیارد ریالی سپاه برای محرومیت زدایی در ایلام

ساخت مسکن برای اقشار ضعیف/بنیاد دیگر مراکز تجاری بزرگ نمی‌سازد‌

مسکو: غرب هیچ مدرکی ندارد که ایران قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده است

استعفای دسته جمعی نمایندگان اصفهان+متن استعفا

تصميمات اخذ شده درباره CFT مغاير قانون اساسي است

رهبرانقلاب: مدارس را مزین کنید به نمازخوانی

هزینه35میلیون تومان برای مرمت امامزاده پیرمحمد

مسیر آبدانان به ملکشاهی باز است

آمریکا اگر بخواهد جلوی نفت ایران را بگیرد نفتی از خلیج فارس صادر نخواهد شد

درباره عذرخواهی رهبرانقلاب از یک طلبه

منظورم فرم چادر ایرانی بود/ به قول خودشان آدم «منگلی» يك سری حرف‌ زده، چرا شما جدی گرفته‌ايد!/ حرف‌هایم سند تاريخی دفاع يك نماينده از مردم است

جای قانون بازنشستگان خالی بود/ این قانون حلقه بسته مدیریتی را برای جوان‌ها می‌گشاید/ نمایندگان قانون را طوری اصلاح کنند که به اجازه‌ رهبری متوسل نشوند/ عذرخواهی از یک طلبه+فیلم

بذرهای گندمی که کشاورزان آبدانانی را نا امید کرد

تحصیل 40 طلبه در حوزه‌های علمیه برادران آبدانان

فراخوان عمومی برای اهدا خون در ایلام