کاظم زاده نماینده حوزه جنوب استان:
اگر مسئولی سخنی می گوئید باید با سند حرف بزند
اگر مسئولی سخنی می گوئید باید با سند حرف بزند
تاریخ درج خبر : پنجشنبه 21 شهریور 1398 ساعت 21:45
 
نماینده حوزه جنوب استان گفت: اگر مسئولی سخنی می گوید باید با سند حرف بزند نباید عوام فریبی کرد و حق و حقوق مردم ضایع شود و باید هم از عوام فریبی پرهیز شود و هم تلاش شود حق و حقوق مردم اجرا شود.
"شادمهر کاظم زاده "نماینده حوزه جنوب استان در گفتگو با خبرنگار آبدانان خبرر اظهار داشت:افرادی که به هرشکل به مطامع کوتاه دنیوی نرسیده اند و نتوانسته اند به صورت رودر رو به این مردم و نظام ضربه وارد کنند به انحا و اشکال مختلف سعی در ضربه زدن به نظام را دارند.
وی با اشاره به موضوعاتی که درباره دختر آبی در فضاهای مجازی منتشر شده است افزود: خوشبختانه مردم ما،  مردمی آگاه با بصیرت و هوشیار هستند این اولین مورد نبود و در گذشته به کرات چنین مواردی مشاهده  شده  و در آینده هم خواهیم داشت.

نماینده حوزه جنوب با اشاره به عمر کوتاه کشورهای غاصبی چون اسرائیل بیان داشت :دشمنان شبانه روز در حال توطئه و ایران هراسی جهانی هستند و بعضی افراد داخلی چون مطامع کوتاه دنیوی آنها تامین نشده است با آنها همراهی می شوند.

وی خاطر نشان کرد :اینگونه مسائل برای مردم شفاف سازی خواهند شد البته عده ای در لایه پنهان می ماند و دیر قضاوت می شوند .
نماینده حوزه جنوب استان با تاکید بر اینکه حرکت های مردمی در قالب اهداف بلندمدت در این نظام تبلور یافته است،تصریح کرد:این حرکات، حرکات دلخواه دشمنان ما نیست و می خواهند  به روش و طرق مختلف باعث تشویش اذعان عمومی و ناامیدی در مردم شوند .
وی با گله مندی از فضای مجازی و با اشاره به اینکه باید از این فضای به عنوان یک فرصت نه یک تهدید اسم برد، گفت:در این فضا خیلی واقعیت ها را وارونه به نمایش می گذارند و جای شکر دارد که مردم در این مورد آگاه هستند.

کاظم زاده با اشاره به سخنان پدر سحر خدایاری (دختر آبی)گفت: پدر این شخص رسانه ای اعلام کرد چنین چیزی وجود نداشته است و بدون ترس از پیشتازان دفاع از نظام است .
وی خاطر نشان کرد: نظام سلطه میداند مردم ایران ،مردمی بیدار هستند و در راس این نظام رهبری مقتدر وجود دارد که روز بر روز بر اقتدار این مملکت افزود می شود.
عضو کمیسیون مجلس با اشاره به اینکه امنیتی که در نظام جمهوری اسلامی وجود دارد در هیچ جای دنیا نیست،گفت: هر کسی تربیون در دست می گیرد و راحت حرف میزند ما باید نگاه کنیم از کجا به کجا رسیدیم و چشم اندازه آینده خود را ترسیم کنیم.

وی با بیان اینکه ما باید در حال حاضر با درایت کامل تحت تاثیر تحرکات دشمن قرار نگیریم،افزود: دشمن در حال حاضر با ناجوانمردانه ترین حربه و تحریم های ظالمانه مردم کشور ما را مورد هدف قرار داده است و سعی می کند در افکار،وحدت و همدلی  ما تشنج ایجاد کند.
کاظم زاده با اشاره به اینکه حربه های دشمن شاید برای دیگر کشورها جواب دهد،گفت:اما به لطف خدا و با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و درایت مردمی وضعیت ما قابل قیاس با دیگر کشورهای جهان نیست.
 
وی با بیان اینکه دشمن در حال حاضر دنبال کارهای کودکانه ایی است که دشمنی خود را به خوبی نشان ندهد،افزود:دشمن قبلا از مسائلی چون تغییر و یا تجزیه نظام سخن به میان می آورد  ولی در حال حاضر جرات چنین فکر و حرفی ندارد و می دانند اینگونه حرف ها باعث اتحاد بیشتر مردم می شوند .
نماینده حوزه جنوبی استان درباره صحبت های مسئولانی که درباره سحر خدایاری گفته اند اظهار داشت:اگر مسئولی سخنی می گوید باید با سند حرف بزند نباید عوام فریبی کرد و نباید حق و حقوق مردم ضایع شود و باید هم از عوام فریبی پرهیز شود و هم تلاش شود حق و حقوق مردم اجرا شود .
وی خاطر نشان کرد:اگر حرفی گفته شود باید با مدرک ارائه شود، وقتی قوه قضائیه که مرجع است و چنین چیزهای را تکذیب می کند چرا باید با طرح اینگونه مسائل و مسائل دیگر باعث التهاب در جامعه  شد .

عضو کمیسیون مجلس اضافه کرد:مسئولین چه اصولگرا و چه اصلاح طلب و دلسوزان نظام باید باعث ایجاد امید و نشاط و همبستگی در جامعه شوند نه دلهره ،ترس و تفرقه در جامعه به وجود آورند .

وی در پایان با بیان اینکه ما در جبهه داخلی و دشمن در جبهه بیرونی قرار دارد ،تاکید کرد:همه باید حواسمان جمع باشد تضعیف هر کدام از ارکان مقتدر نظام باعث تضعیف نظام می شود و اگر شخصی به دنبال تضعیف نظام است ابتدا باید توجیه و بعد با آن برخورد شود.


انتهای پیام/

کد خبر: 46981
Share
 
 
 
 
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: 
 


 

رسانه‌ها روحیه امیدآفرینی را در بین مردم تقویت کنند

کلاهبرداری از طریق سایت دیوار در ایلام

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام منصوب شد

ابتلای ۳۱ کودک ایلامی به کرونا ویروس

اصلاح و توسعه شبکه آب در سه روستای شهرستان آبدانان

خاک می‌خوریم اما خاک نمی‌دهیم‌/ ماجرای اشک ریختن ستارخان

دستورالعمل وزارت بهداشت برای محرم/ جلسات به فضای باز می‌رود

ابَر‌حریفی به نام آیت‌الله خامنه‌ای

کشف ۱۰۱ راس دام قاچاق در مرزهای دهلران

نجات گردشگر ۴۵ ساله در منطقه «بانزکه» ماژین توسط هلال احمر

برنامه های فرهنگی دهه ولایت در ایلام به صورت مجازی برگزار می شود

دشمنان همواره دنبال ناامید کردن مردم هستند

اگر گوشت قرمز نخوریم، این ۱۰ اتفاق برایمان می‌افتد

کمبود ویتامین D چه عوارضی برای سلامت بدن به دنبال دارد؟

پسر هرزه شیخ فضل الله نوری!

نکات طلایی در واپسین روزهای مانده به کنکور

کیفیت مجموعه‌های تلویزیونی تابع چه قوانینی است؟/ سلطان محمدی: سریال ها دیگر مثل قبل نیستند!

استاندار کربلا پذیرش زائر در عاشورا را هم ممنوع کرد

وزیر اسبق بازرگانی : مسببان بازار مسکن، بانک‌هایی هستند که هزاران واحد مسکونی خریده‌اند

دستگیری سارق اماکن خصوصی در آبدانان

کمک مومنانه؛ مصداق انقلابی‌‌گری/ در برجام خسارت فراوان به ما وارد شد/ کنترل قیمت‌ها؛ مسئله فوری/ بزرگترین دشمن آمریکا ملّتش است

بیش از دوسوم کرونایی ها قبل از ظهور علائم سایرین را آلوده می کنند

کرونا ویروس و عدم تغییر سبک زندگی

غرق شدن معلم جوان ناجی برادر

تحریم ناجا نشان از ناکارآمدی و شکست نقشه های سردمداران آمریکایی است

واکسن ضد کرونای چین روی 108 انسان جواب داد

رهبر انقلاب: ویروس صهیونیسم ریشه‌کن می‌شود/ مبارزه برای آزادی فلسطین «جهاد فی سبیل اللّه» است

روحانی: اماکن مقدسه از فردا باز می‌شوند/ همه کارمندان دولت از ۱۰ خرداد سر کار می‌آیند