کاظم زاده نماینده حوزه جنوب استان:
اگر مسئولی سخنی می گوئید باید با سند حرف بزند
اگر مسئولی سخنی می گوئید باید با سند حرف بزند
تاریخ درج خبر : پنجشنبه 21 شهریور 1398 ساعت 21:45
 
نماینده حوزه جنوب استان گفت: اگر مسئولی سخنی می گوید باید با سند حرف بزند نباید عوام فریبی کرد و حق و حقوق مردم ضایع شود و باید هم از عوام فریبی پرهیز شود و هم تلاش شود حق و حقوق مردم اجرا شود.
"شادمهر کاظم زاده "نماینده حوزه جنوب استان در گفتگو با خبرنگار آبدانان خبرر اظهار داشت:افرادی که به هرشکل به مطامع کوتاه دنیوی نرسیده اند و نتوانسته اند به صورت رودر رو به این مردم و نظام ضربه وارد کنند به انحا و اشکال مختلف سعی در ضربه زدن به نظام را دارند.
وی با اشاره به موضوعاتی که درباره دختر آبی در فضاهای مجازی منتشر شده است افزود: خوشبختانه مردم ما،  مردمی آگاه با بصیرت و هوشیار هستند این اولین مورد نبود و در گذشته به کرات چنین مواردی مشاهده  شده  و در آینده هم خواهیم داشت.

نماینده حوزه جنوب با اشاره به عمر کوتاه کشورهای غاصبی چون اسرائیل بیان داشت :دشمنان شبانه روز در حال توطئه و ایران هراسی جهانی هستند و بعضی افراد داخلی چون مطامع کوتاه دنیوی آنها تامین نشده است با آنها همراهی می شوند.

وی خاطر نشان کرد :اینگونه مسائل برای مردم شفاف سازی خواهند شد البته عده ای در لایه پنهان می ماند و دیر قضاوت می شوند .
نماینده حوزه جنوب استان با تاکید بر اینکه حرکت های مردمی در قالب اهداف بلندمدت در این نظام تبلور یافته است،تصریح کرد:این حرکات، حرکات دلخواه دشمنان ما نیست و می خواهند  به روش و طرق مختلف باعث تشویش اذعان عمومی و ناامیدی در مردم شوند .
وی با گله مندی از فضای مجازی و با اشاره به اینکه باید از این فضای به عنوان یک فرصت نه یک تهدید اسم برد، گفت:در این فضا خیلی واقعیت ها را وارونه به نمایش می گذارند و جای شکر دارد که مردم در این مورد آگاه هستند.

کاظم زاده با اشاره به سخنان پدر سحر خدایاری (دختر آبی)گفت: پدر این شخص رسانه ای اعلام کرد چنین چیزی وجود نداشته است و بدون ترس از پیشتازان دفاع از نظام است .
وی خاطر نشان کرد: نظام سلطه میداند مردم ایران ،مردمی بیدار هستند و در راس این نظام رهبری مقتدر وجود دارد که روز بر روز بر اقتدار این مملکت افزود می شود.
عضو کمیسیون مجلس با اشاره به اینکه امنیتی که در نظام جمهوری اسلامی وجود دارد در هیچ جای دنیا نیست،گفت: هر کسی تربیون در دست می گیرد و راحت حرف میزند ما باید نگاه کنیم از کجا به کجا رسیدیم و چشم اندازه آینده خود را ترسیم کنیم.

وی با بیان اینکه ما باید در حال حاضر با درایت کامل تحت تاثیر تحرکات دشمن قرار نگیریم،افزود: دشمن در حال حاضر با ناجوانمردانه ترین حربه و تحریم های ظالمانه مردم کشور ما را مورد هدف قرار داده است و سعی می کند در افکار،وحدت و همدلی  ما تشنج ایجاد کند.
کاظم زاده با اشاره به اینکه حربه های دشمن شاید برای دیگر کشورها جواب دهد،گفت:اما به لطف خدا و با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و درایت مردمی وضعیت ما قابل قیاس با دیگر کشورهای جهان نیست.
 
وی با بیان اینکه دشمن در حال حاضر دنبال کارهای کودکانه ایی است که دشمنی خود را به خوبی نشان ندهد،افزود:دشمن قبلا از مسائلی چون تغییر و یا تجزیه نظام سخن به میان می آورد  ولی در حال حاضر جرات چنین فکر و حرفی ندارد و می دانند اینگونه حرف ها باعث اتحاد بیشتر مردم می شوند .
نماینده حوزه جنوبی استان درباره صحبت های مسئولانی که درباره سحر خدایاری گفته اند اظهار داشت:اگر مسئولی سخنی می گوید باید با سند حرف بزند نباید عوام فریبی کرد و نباید حق و حقوق مردم ضایع شود و باید هم از عوام فریبی پرهیز شود و هم تلاش شود حق و حقوق مردم اجرا شود .
وی خاطر نشان کرد:اگر حرفی گفته شود باید با مدرک ارائه شود، وقتی قوه قضائیه که مرجع است و چنین چیزهای را تکذیب می کند چرا باید با طرح اینگونه مسائل و مسائل دیگر باعث التهاب در جامعه  شد .

عضو کمیسیون مجلس اضافه کرد:مسئولین چه اصولگرا و چه اصلاح طلب و دلسوزان نظام باید باعث ایجاد امید و نشاط و همبستگی در جامعه شوند نه دلهره ،ترس و تفرقه در جامعه به وجود آورند .

وی در پایان با بیان اینکه ما در جبهه داخلی و دشمن در جبهه بیرونی قرار دارد ،تاکید کرد:همه باید حواسمان جمع باشد تضعیف هر کدام از ارکان مقتدر نظام باعث تضعیف نظام می شود و اگر شخصی به دنبال تضعیف نظام است ابتدا باید توجیه و بعد با آن برخورد شود.


انتهای پیام/

کد خبر: 46981
Share
 
 
 
 
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: 
 


 

قتل دو نفر در شهرستان ایوان با اسلحه گرم

بالگرد امدادی در ایلام مستقر شد

اماکن ورزشی استان ایلام در اختیار ستاد بحران قرار می‌گیرد

لغو مرخصی فرمانداران و بخشداران در پی بروز بارش های شدید

کارایی داروی ابولا و سارس برای درمان کرونا ثابت شد

شمخانی: از دادستان کل کشور خواستم اظهارات امیرآبادی را صحت‌سنجی و نتیجه را اعلام کند

طب سنتی حریف کرونا می‌شود؟/ توصیه‌های این پزشک را آویزه گوشتان کنید

تحویل حدود۸۰ لیتر محلول گندزدا برای پیشگیری از ویروس کرونا در مدارس

بسته بودن محور آبدانان – میمه

آبدانانی ها پاسخ دادند: من رای می‌دهم چون....

مجلسی قوی و در تراز انقلاب اسلامی تشکیل دهیم

ملاک ستاد انتخابات استان صیانت از آرا مردم است

گزارش تصویری/ راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن شهرستان آبدانان

خدایا خودت راه راست را به طرف ما کج کن!

دیپلمات‌های اروپایی: ایران تسلیم خواسته‌های واشنگتن نمی‌شود

ویروس کرونا| افزایش جان باختگان به 722 نفر؛ تقاضای جهانی برای خرید ماسک، صد برابر شد

توضیحات مدیر روابط عمومی دادگستری استان ایلام در خصوص خبر انحلال شعبه بازپرسی ملکشاهی

داغ شدن #فجر_سلیمانی توسط کاربران‌فضای‌مجازی

داغ شدن #فجر_سلیمانی توسط کاربران‌فضای‌مجازی

کار ایجاد سه بازارچه مرزی ایلام در اولویت قرار دارد

شرکت بیش از 100 اثر در جشنواره داستان نویسی «فیلمان»

کشف و ضبط سه کیلو مواد مخدر

رای همه ی اشخاص حق الناس است

222دانش‌آموز آبدانانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند

نواختن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان آبدانان

رژه خودروی به مناسبت دهه فجر در آبدانان برگزار شد

پایگاه منطقه‌ای جنگ اقتصادی آمریکا در خاورمیانه کجاست/ TFTC را بهتر بشناسید

منع کاندیداها از ریخت‌ و پاش‌ انتخاباتی/ کمک نقدی و غیر نقدی به مردم خرید رای محسوب می‌شود