کاظم زاده نماینده حوزه جنوب استان:
اگر مسئولی سخنی می گوئید باید با سند حرف بزند
اگر مسئولی سخنی می گوئید باید با سند حرف بزند
تاریخ درج خبر : پنجشنبه 21 شهریور 1398 ساعت 21:45
 
نماینده حوزه جنوب استان گفت: اگر مسئولی سخنی می گوید باید با سند حرف بزند نباید عوام فریبی کرد و حق و حقوق مردم ضایع شود و باید هم از عوام فریبی پرهیز شود و هم تلاش شود حق و حقوق مردم اجرا شود.
"شادمهر کاظم زاده "نماینده حوزه جنوب استان در گفتگو با خبرنگار آبدانان خبرر اظهار داشت:افرادی که به هرشکل به مطامع کوتاه دنیوی نرسیده اند و نتوانسته اند به صورت رودر رو به این مردم و نظام ضربه وارد کنند به انحا و اشکال مختلف سعی در ضربه زدن به نظام را دارند.
وی با اشاره به موضوعاتی که درباره دختر آبی در فضاهای مجازی منتشر شده است افزود: خوشبختانه مردم ما،  مردمی آگاه با بصیرت و هوشیار هستند این اولین مورد نبود و در گذشته به کرات چنین مواردی مشاهده  شده  و در آینده هم خواهیم داشت.

نماینده حوزه جنوب با اشاره به عمر کوتاه کشورهای غاصبی چون اسرائیل بیان داشت :دشمنان شبانه روز در حال توطئه و ایران هراسی جهانی هستند و بعضی افراد داخلی چون مطامع کوتاه دنیوی آنها تامین نشده است با آنها همراهی می شوند.

وی خاطر نشان کرد :اینگونه مسائل برای مردم شفاف سازی خواهند شد البته عده ای در لایه پنهان می ماند و دیر قضاوت می شوند .
نماینده حوزه جنوب استان با تاکید بر اینکه حرکت های مردمی در قالب اهداف بلندمدت در این نظام تبلور یافته است،تصریح کرد:این حرکات، حرکات دلخواه دشمنان ما نیست و می خواهند  به روش و طرق مختلف باعث تشویش اذعان عمومی و ناامیدی در مردم شوند .
وی با گله مندی از فضای مجازی و با اشاره به اینکه باید از این فضای به عنوان یک فرصت نه یک تهدید اسم برد، گفت:در این فضا خیلی واقعیت ها را وارونه به نمایش می گذارند و جای شکر دارد که مردم در این مورد آگاه هستند.

کاظم زاده با اشاره به سخنان پدر سحر خدایاری (دختر آبی)گفت: پدر این شخص رسانه ای اعلام کرد چنین چیزی وجود نداشته است و بدون ترس از پیشتازان دفاع از نظام است .
وی خاطر نشان کرد: نظام سلطه میداند مردم ایران ،مردمی بیدار هستند و در راس این نظام رهبری مقتدر وجود دارد که روز بر روز بر اقتدار این مملکت افزود می شود.
عضو کمیسیون مجلس با اشاره به اینکه امنیتی که در نظام جمهوری اسلامی وجود دارد در هیچ جای دنیا نیست،گفت: هر کسی تربیون در دست می گیرد و راحت حرف میزند ما باید نگاه کنیم از کجا به کجا رسیدیم و چشم اندازه آینده خود را ترسیم کنیم.

وی با بیان اینکه ما باید در حال حاضر با درایت کامل تحت تاثیر تحرکات دشمن قرار نگیریم،افزود: دشمن در حال حاضر با ناجوانمردانه ترین حربه و تحریم های ظالمانه مردم کشور ما را مورد هدف قرار داده است و سعی می کند در افکار،وحدت و همدلی  ما تشنج ایجاد کند.
کاظم زاده با اشاره به اینکه حربه های دشمن شاید برای دیگر کشورها جواب دهد،گفت:اما به لطف خدا و با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و درایت مردمی وضعیت ما قابل قیاس با دیگر کشورهای جهان نیست.
 
وی با بیان اینکه دشمن در حال حاضر دنبال کارهای کودکانه ایی است که دشمنی خود را به خوبی نشان ندهد،افزود:دشمن قبلا از مسائلی چون تغییر و یا تجزیه نظام سخن به میان می آورد  ولی در حال حاضر جرات چنین فکر و حرفی ندارد و می دانند اینگونه حرف ها باعث اتحاد بیشتر مردم می شوند .
نماینده حوزه جنوبی استان درباره صحبت های مسئولانی که درباره سحر خدایاری گفته اند اظهار داشت:اگر مسئولی سخنی می گوید باید با سند حرف بزند نباید عوام فریبی کرد و نباید حق و حقوق مردم ضایع شود و باید هم از عوام فریبی پرهیز شود و هم تلاش شود حق و حقوق مردم اجرا شود .
وی خاطر نشان کرد:اگر حرفی گفته شود باید با مدرک ارائه شود، وقتی قوه قضائیه که مرجع است و چنین چیزهای را تکذیب می کند چرا باید با طرح اینگونه مسائل و مسائل دیگر باعث التهاب در جامعه  شد .

عضو کمیسیون مجلس اضافه کرد:مسئولین چه اصولگرا و چه اصلاح طلب و دلسوزان نظام باید باعث ایجاد امید و نشاط و همبستگی در جامعه شوند نه دلهره ،ترس و تفرقه در جامعه به وجود آورند .

وی در پایان با بیان اینکه ما در جبهه داخلی و دشمن در جبهه بیرونی قرار دارد ،تاکید کرد:همه باید حواسمان جمع باشد تضعیف هر کدام از ارکان مقتدر نظام باعث تضعیف نظام می شود و اگر شخصی به دنبال تضعیف نظام است ابتدا باید توجیه و بعد با آن برخورد شود.


انتهای پیام/

کد خبر: 46981
Share
 
 
 
 
تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است
 
نام شما:   
آدرس ایمیل:  
نظر شما: 
 


 

دستگیری قاچاقچی اسلحه در آبدانان

خدمت رسانی بنیاد مستضعفان یک میلیون زائر اربعین

راهکار دولت برای جلوگیری از ورود پول کثیف به انتخابات/ دولت از فساد انتخاباتی فریدون متنبه شده است؟

عمروعاص کُت و شلوار پوشیده!

اصلاح نقاط پر حادثه محور‌های ارتباطی آبدانان

هزینه پارکینگ های شهر مهران مشخص شد

3 زندانی ایرانی خارج از کشور که اخیرا آزاد شدند، چه کسانی هستند؟

خسروی هم‌چنان بسته است/ مسیر جدید تا نجف در نظر گرفته شده

چینی‌ها از فاز 11 پارس جنوبی کنار گذاشته شدند/ فاز 11 به پتروپارس رسید

۷۰ درصد زائران اربعین از مرز مهران تردد می کنند

اختلافات ملکی و تصرف غیرقانونی بیشترین مراجعه کننده به نیروی انتظامی

سینما سراب آبدانان آغاز بکار کرد

روشن شدن موتور تفرقه افکنی رسانه ملکه همزمان با راهپیمایی اربعین امسال

شخص سقوط کرده از کوه‌های کبیرکوه آبدانان نجات پیدا کرد

شهدا و دفاع مقدس گنجینه های با ارزش هستند

اجرای 186 پروژه محرومیت زدایی در ایلام توسط قرارگاه خاتم الانبیاء

مجتمع خوابگاهی اردوگاه اربعین سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام افتتاح شد

افتتاح و بهره برداری از ۱۰۰۵ پروژه عمرانی محرومیت زدایی سپاه در ایلام+تصاویر

مزار مطهر شهدا شهرستان آبدانان غبارروبی، عطرافشانی و گلباران شد

گزارش تصویری از رزمندگان آبدانانی در دفاع مقدس

حمله هوایی دشمن به آبدانان و صحنه هایی که فراموش نمی شود

ارزش آرامکو به زمان پیش از حمله یمن باز نمی‌گردد

روحانی: «طرح صلح هرمز» را در مجمع عمومی سازمان ملل ارائه می‌کنم

رئیس‌جمهور برای سفر به نیویورک تردید داشت/ نفتکش انگلیسی می‌تواند حرکت کند

نواخته شدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس آبدانان

آغاز پویش گرامیداشت یاد شهدا با کلیدواژه های #دفاع_مقدس و #شهید در فضای مجازی

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی

تصادف یک دستگاه موتورسیکلت با خودرو سواری در آبدانان