سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1397/03/29 -22:38:17
رئیس دادگستری شهرستان آبدانان خبر داد:
آزادی هفت نفر از زندانیان جرائم غیر عمد به همت خیرین
آزادی هفت نفر از زندانیان جرائم غیر عمد به همت خیرین
رئیس دادگستری شهرستان آبدانان گفت:7 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان آبدانان به همت خیرین در آستانه عید غدیر خم آزاد شدند.
تاریخ درج خبر:1396/06/16    | کد خبر: 26375
به گزارش آبدانان خبر حجت السلام "حسین حاجیلری"امام جمعه آبدانان در جشن آزادی زندانیان غیر عمد شهرستان باتقدیراز انجمن ودیگرافرادمشارکت کننده دراین امر خداپسندانه اظهار داشت: افرادی که به واسطه جرائم غیر عمد در زندان ها هستند اثرات تخریبی غیر قابل جبرانی برروی زندگی وخانواده های زندانیان به وجود می آید.

وی افزود:فعالیت انجمن حمایت از زندانیان وخییرین برای آزادسازی زندانیان غیرعمد نماد انفاق وادای حقوق اجتماعی است که بسیار ارزشمندواز برکات آمیزه های دینی ما است.


"ابراهیم سبزواری"رییس دادگستری شهرستان آبدانان در جشن آزادی این زندانیان بیان داشت: با تلاش انجمن حمایت از زندانیان و کادر دادگستری  یکی از خییرین با  پرداخت 140میلیون ریال 7نفر از زندانیانی را که بدهی مالی داشتند آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
 وی تعدادزندانیان آبدانانی جرائم غیرعمد را در زندان 27نفر عنوان کرد و افزود : انجمن حمایت از زندانیان در تلاش است تا پایان سال جاری با جذب خیرین  برای کمک به زندانیان این تعداد به تک رقمی برسد .

انتهای پیام/


Abdanannews.com All Rights Reserved