سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1397/03/29 -22:37:3
امام جمعه آبدانان:
آمریکا آرزوی بازدید از مراکز نظامی ایران را به گور خواهد برد
آمریکا آرزوی بازدید از مراکز نظامی ایران را به گور خواهد برد
امام جمعه آبدانان گفت: آمریکا این‌روزها به بهانه پیشرفت‌های ایران در زمینه موشک صحبت از نقض برجام به میان می‌آورد و خواستار بازدید از مراکز نظامی ایران می‌شود در حالی که این آرزو را به گور خواهند برد
تاریخ درج خبر:1396/06/17    | کد خبر: 26384
به گزارش آبدانان خبرحجت السلام "حسین حاجیلری "امام جمعه آبدانان در خطبه های این هفته نماز جمعه آبدانان با تبریک فرا رسیدن عید غدیرخم و تاکید بر برپایی جشن و سرور در این روز بزرگ اظهار داشت: عید سعید غدیرخم روز ولایت است وهمه باید از این راه نورانی باید پیروی کنیم.
وی محبت در کنار تبعیت از ولایت را سعادت آفرین دانست و افزود: تبعیت از خداوند، پیامبر(ص)، امامت و ولایت بسیار مهم است و تبعیت نشانه دوست داشتن است.
امام جمعه آبدانان در ادامه به نسل‌کشی بی‌رحمانه دولت میانمار علیه مسلمانان اشاره کرد و اضافه کرد: کشته‌شدن صدها نفر و آواره‌شدن ۱۰۰ها هزار نفر از مسلمانان بی‌پناه در میانمار فاجعه‌ای بزرگ است.

وی ضمن تشکر و قدر دانی از وزیر خارجه و رئیس مجلس جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مسلمانان مظلوم میانمار بین داشت : کشتار وحشیانه مردم بی‌پناه میانمار با چراغ سبز آمریکا ،رژیم منحوس صهیونیستی  و سکوت معنادار سازمان های ملل و دول اسلامی انجام می‌گیرد.
امام جمعه آبدانان هدف اصلی این جنایات را مقابل با اسلام و حمهوری اسلامی ایران دانست و تاکید داشت: دولت و ارتش میانمار به هیچ مسلمانی رحم نمی‌کند و علاوه بر کودک کشی، پیرو جوان، زن و مرد را با فجیع‌ترین شکنجه‌ها از بین می‌برد.

حاجیلری همچنین تاکید کرد: آمریکا این‌روزها به بهانه پیشرفت‌های ایران در زمینه موشک صحبت از نقض برجام به میان می‌آورد و خواستار بازدید از مراکز نظامی ایران می‌شود در حالی که این آرزو را به گور خواهند برد.

وی سپس ضمن گرامیداشت قیام ۱۷ شهریور گفت:جمعه خونین 17شهریور سال 59 یادآور حمله خونین رژیم پهلوی و کشتار بی رحمانه مردم با حمایت و چراغ سبز آمریکا در به شهادت رسیدن جمع بسیار از مردم بی دفاع است.

خطیب جمعه آبدانان مدافعان حرم را  عزت آفرین های کشور دانست و اضافه کرد:شهادت مظلومانه شهید حججی و حججی ها تنها برای حفظ و دفاع از اسلام و کشور است ونشان دهنده ای پشتیبانی مردم از نظام و انقلاب هستند.

حاجیلری با بیان اینکه مردم و مسئولین در برابر نیرنگ های آمریکا هوشیار باشند اشاره کرد و اظهار داشت:یکی از مصادیق رفتار هوشمندانه بزک نکردن شیطان بزرگ و صلح جویی جلوه ندادن آمریکا است.

وی پیروی از ولایت و سخنان رهبری و استفاده از نیروهای جوان مومن و انقلابی در بدنه انقلاب اسلامی را دیگر وظایف مسئولین دانست و تصریح داشت:مسئولین هر جا از سخنان  وبیانات رهبر معظم انقلاب پیروی کردند  کشور و نظام در تمامی مسائل داخلی و خارجی سربلند و پیروز شد.انتهای پیام/


Abdanannews.com All Rights Reserved