سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1397/11/28 -10:20:57
رئیس شبکه بهداشت و درمان آبدانان مطرح کرد:
24ساعت شدن فعالیت مرکز بهداشتی و درمانی شهر سرابباغ
24ساعت شدن فعالیت مرکز بهداشتی و درمانی شهر سرابباغ
رئیس شبکه بهداشت و درمان آبدانان گفت:با همکاری مسئولین و موافقت وزرات کشور خدمات مرکز بهداشتی و درمانی بخش سرابباغ 24ساعت خواهد شد.
تاریخ درج خبر:1396/10/26    | کد خبر: 28460
به گزارش آبدانان خبر در پی ناراحتی مردم بخش سرابباغ از عدم پزشک در مرکز بهداشتی و درمانی شهر سرابباغ به صورت شبانه روزی "نصرت الله علیزاده" رئیس شبکه بهداشت و درمان آبدانان در گفتگو با خبرنگارآبدانان خبر اظهار داشت:کشور در حال حاضر با کمبود پزشک عمومی روبرو است، شبکه بهداشت ودرمان شهرستان به لطف کارشناسان فعال و با تجربه در زمینه جذب و بکارگیری پزشک جزو برترین های استان و مقبول در سطح وزارت بهداشت ودرمان کشور است.

وی افزود:چارت و ماموریت مرکز بهداشتی درمانی سرابباغ براساس دستورالعمل برنامه پزشک خانواده روستایی ازساعت  ۸  صبح الی ۴ عصر می باشد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان آبدانان تاکید داشت: مرکز بهداشتی درمانی  سرابباغ بصورت کامل و در حد یک مرکز بهداشتی درمانی با ۲ پزشک،یک پزشک برای ویزیت در مرکز وپزشک دوم به صورت سیار عشایری و دهگردشی به روستاها تحت پوشش مرکز با فعالیت در حد ساعت اداری وحداکثر تا ساعت 11 شب خدمت می کنند.

علیزاده با اشاره به اینکه با مسئولین استانی و شهرستانی مکاتبات برای ارائه خدمات24 ساعت این مرکز انجام شده ،اضافه کرد:با مداخله مسئولین عالی وموافقت وزارت بهداشت ودرمان کشور زیرساخت و اعتبارمجوز جذب ۴ پزشک ، ۶ پرستار ، خدمات ، نگهبانی و  ... لازم جهت شبانه روزی نمودن مرکز سرابباغ در دست پیگیری است.


انتهای پیام/Abdanannews.com All Rights Reserved