سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1398/01/02 -9:51:55
امام جمعه آبدانان:
مسئولین شعار مرگ بر آمریکا را با خدمت به مردم محقق کنند
مسئولین شعار مرگ بر آمریکا را با خدمت به مردم محقق کنند
امام جمعه آبدانان گفت: مردم امروز همانند 40سال گذشته برای انقلاب سنگ تمام گذاشتند حال مسئولین شعار مرگ بر آمریکا را با خدمت به مردم محقق کنند.
تاریخ درج خبر:1397/08/13    | کد خبر: 30226
به گزارش آبدانان خبر حجت السلام"حسین حاجیلری"امام جمعه آبدانان در مراسم یوم الله 13آبان شهرستان آبدانان اظهار داشت: دستگیری حضرت امام خمینی(ره) در 13آبان 1342، راهپیمایی دانش آموزان تهرانی در اعتراض به دخالت های آمریکا در 13 آبان 1357،و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در13 آبان 1358 سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران در 13آبان ماه هستند.

وی با بیان اینکه امروز آمریکا یک دولت مستکبر و شیطان بزرگ است،افزود: دولت مستکبر دولتی است که بدون منطقه ،دلیل و مبنا به کشور یا سیستم دیگری ظلم کند.

امام جمعه آبدانان با اشاره به اینکه بعضی از غربگراها دشمنی آمریکا را فقط  مختص ایران اسلامی می دانند، خاطر نشان کرد : آمریکا با هر نظام و سیستمی که خواسته های او را برآورده نکند ظلم می کند.

 حاجیلری با بیان اینکه باید در برابر ظلم و نا عدالتی ها مستکبران ایستادگی کرد،افزود:سابقه دشمنی آمریکا نه فقط دز زمان انقلاب بلکه از زمان زمزمه انتخاب امام خمینی(ره)به عنوان ولی فقیه وجود داشته است.

وی به تفاوت اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی اشاره و گفت:اسلام ناب محمدی مدافع حقوق مظلوم،مبارزگر با طاغوت ،توجه عمیق به دیندارد و خدا محور است ولی اسلام آمریکایی اسلام فرومایگی،منافع محور و منفعت طلب می باشد.

امام جمعه آبدانان پیروز واقعی این نبرد را بر اساس وعده ای خداوند آزدیخواهان دانست و تصریح کرد:با استقامت، آگاهی مسئولان، استکبار ستیزی  ، مدیریت جهادی مسئولان ،تاثیر پذیر نبودن از دشمن ، توکل و توسل به خدا پیروز حتمی مردم خواهند بود.  

وی در بخش پایانی سخنان خود خطاب به مسئولین کشوری،استانی و شهرستانی گفت:مردم امروز همانند 40سال گذشته برای انقلاب و نظام سنگ تمام گذاشتند حال شماها شعار مرگ برآمریکا را با نوکری مردم و رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی تحقق ببخشید.
 
انتهای پیام/Abdanannews.com All Rights Reserved