سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1398/01/02 -9:47:35
در پیامی منتشر شد:
قدردانی امام جمعه و فرماندار آبدانان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 13 آبان
 قدردانی امام جمعه و فرماندار آبدانان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 13 آبان
امام جمعه و فرماندار آبدانان درپیام مشترکی از حضور پرشور مردم همیشه در صحنه شهرستان آبدانان قدردانی کردند.
تاریخ درج خبر:1397/08/14    | کد خبر: 30233
به گزارش آبدانان خبر حجت الاسلام "حسین حاجیلری" امام جمعه و "سیروس مرادحاصلی" فرماندار آبدانان درپیام مشترکی از حضور پرشور  مردم همیشه در صحنه شهرستان آبدانان قدردانی کردند.

متن پیام تقدیر و تشکر  به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور در راهپيمايي به معناي یک ضرورت و تجديد ميثاق با آرمان هاي والاي انقلاب اسلامي و برائت و انزجار از استکبار جهاني است و مردم هوشيار و همیشه در صحنه شهرستان آبدانان همگام با ملت ايران اسلامي با حضور حداکثري خود در اين راهپيمايي دوباره سرافرازانه نداي مبارزه با استکبار جهاني، و ايادي وابسته به آن را سر دادند.
مشارکت شما مردم شریف و بزرگوار شهرستان آبدانان در راهپیمایی باشکوه یوم الله 13 آبان، تجدید میثاق با ارزشها و آرمانهای بلند انقلاب و مهر تایید دیگری بر فرمایشات رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درخصوص استکبار جهانی به ویژه آمریکار جهان خوار زد.

مسئولان باید بر خود ببالند که خدمتگزار مردمی فهیم و شهید پروری چون شما هستند که همواره در هر شرایطی، پای دفاع از انقلاب و حفظ شعائر انقلابی و اسلامی با همه وجود ایستاده اید و ادامه دهنده راه شهیدان هستید.

اینجانبان برخود لازم میدانیم از حضور پرشور و گسترده شما مردم همیشه درصحنه که جلوه ای از عظمت، اقتدار و اتحاد ملی را به نمایش گذاشتید تشکر و قدردانی نماییم. از خداوند منان سعادت و سربلندی را برای همگان مسئلت داریم.

حجت الاسلام حاجیلری امام جمعه آبدانان
سیروس مرادحاصلی فرماندار آبدانان


انتهای پیام/

Abdanannews.com All Rights Reserved