سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1398/01/02 -9:54:21
مسئول شبکه بهداشت و درمان آبدانان خبر داد:
درمان رایگان افراد دچار ضایع شکاف لبه و کام مادرزادی
درمان رایگان افراد دچار ضایع شکاف لبه و کام مادرزادی
مسئول شبکه بهداشت و درمان آبدانان گفت: افرادی که دچار ضایعه بدو تولد شکاف لب و کام، ناهنجاری‌‌های حین تولد جمجمه و ناهنجاری‌های سر و صورت هستند به صورت رایگان معالجه می شوند.
تاریخ درج خبر:1397/08/15    | کد خبر: 30238
 "علی نیک نهاد" مسئول شبکه بهداشت و درمان آبدانان در گفتگو با خبرنگار آبدانان خبراظهار داشت:مؤسسه ملی مرهم با هدف ارائه خدمات پزشکی و جراحی رایگان اقشار آسیب‌پذیر جامعه از ۳۰ آبان ماه تا 4 آذرماه خدمات رایگان به نیازمندان ارائه می دهند.

وی  افزود: افرادی که دچار ضایعه بدو تولد شکاف لب و شکاف کام، ناهنجاری‌‌های حین تولد جمجمه و ناهنجاری‌های سر و صورت هستند به صورت رایگان در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام معالجه می شوند .

نیک نهاد خاطر نشان کرد: افراد نیازمندی که دچار این مشکل هستند می‌توانند با مراجعه به سایت موسسه به آدرس http://marhamportal.ir/ilam-register و یا مراجعه به مراکز بهداشت و درمان شهرستان ارسال اطلاعات خود برای دریافت خدمات این پزشکان خیر ثبت‌نام کنند.

مسئول شبکه بهداشت و درمان آبدانان بیان داشت: پس از ثبت‌نام و تشکیل پرونده الکترونیکی ، افراد نیازمند به عمل جراحی را مشخص  و در ادامه با این افراد تماس گرفته شده خواهد زمان عمل جراحی آنها که در استان ایلام صورت خواهدگرفت به آنها اعلام می‌شود.

وی در پایان متذکر شد:کلیه خدمات به صورت کاملاً رایگان تا پایان درمان بیمار توسط پزشکان داوطلب انجام خواهد شد.
 
انتهای پیام/Abdanannews.com All Rights Reserved