سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/01/10 -10:27:38
فرمانده انتظامي شهرستان آبدانان خبر داد:
دستگیری 2 سارق و 4 سوداگر مرگ در آبدانان
دستگیری 2 سارق و 4 سوداگر مرگ در آبدانان
فرمانده انتظامي شهرستان آبدانان از شناسایی و دستگيري 2سارق سابقه دار و 4 سوداگر مرگ در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد.
تاریخ درج خبر:1397/12/12    | کد خبر: 36789
به گزارش آبدانان خبر سرهنگ "محمدسلیمی زاد" با اعلام اين خبر گفت: در پي وقوع چندین فقره انواع سرقت در شهرستان آبدانان ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کلانتری مرکزی این شهرستان  قرار گرفت.
 
وی افزود: ماموران کلانتری مرکزی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، 2 سارق را در خصوص سرقتهای به وقوع پیوسته شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
 
سرهنگ سلیمی زاد تصریح کرد: در این  عملیات نیز یک سارق منزل و یک سارق قطعات لوازم خودرو توسط کلانتری مرکزی شناسایی و دستگیر شدند.
 
این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی نیز 4 نفر سوداگر مرگ توسط یگان امداد و پاسگاه انجیره  دستگیر و مقادیری موادمخدر از نوع هروئین و شیشه از آنها کشف شد.
 
فرمانده انتظامي شهرستان آبدانان یادآور شد:در یک مأموریت دیگر ماموران بخش انتظامی مورموری موفق به کشف یک دستگاه قاچاق فلزیاب  و دستگیری 2 نفر در این رابطه شدند که پرونده قضایی علیه آنها تشکیل وبه مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/


Abdanannews.com All Rights Reserved