سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/01/14 -1:22:0
چراغی پور خبر داد:
اولین جشنواره نقاشی «بچه‌های مسجد» در آبدانان برگزار می‌شود
اولین جشنواره نقاشی «بچه‌های مسجد» در آبدانان برگزار می‌شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام از برگزاری اولین جشنواره نقاشی بچه‌های مسجد در شهرستان آبدانان در قالب طرح غنی‌سازی اوقات فراغت اعضای کانون‌های مساجد این استان خبر داد.
تاریخ درج خبر:1398/05/07    | کد خبر: 45938
به گزارش آبدانان خبر حجت‌الاسلام «علی چراغی پور»مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد ایلام، بابیان این مطلب، اظهار کرد: این جشنواره نقاشی با شعار محوری اخلاق، نشاط و معنویت ویژه اعضای کانون‌های مساجد شهرستان آبدانان برگزار می‌شود.

 

وی، بابیان اینکه این جشنواره روز سه‌شنبه 8 مردادماه سال جاری در سالن هنرهای تجسمی شهرستان آبدانان برگزار می‌شود، این جشنواره باهمت ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبدانان برگزار می‌شود.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، تصریح کرد: طرح غنی‌سازی اوقات فراغت با عنوان «بچه‌های مسجد» با شعار ملی «اخلاق، نشاط و معنویت» در ۶ محور اصلی قرآن و عترت، آموزش و توانمندسازی، شبکه‌سازی، فضای مجازی، کتاب و کتاب‌خوانی و فعالیت‌های اجتماعی تا ۲۵ شهریور سال جاری در سطح کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد اجرا می‌شود.

 

چراغی پور، با اشاره به اینکه سه جشنواره نقاشی، سرود و جشنواره ورزشی اعضای کانون‌های مساجد ایلام در طول اجرای طرح ملی غنی‌سازی اوقات فراغت «بچه‌های مسجد» در این استان اجرا خواهد شد، افزود: فعالیت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در راستای استقبال از اعضای کانون‌ها و جوانان و نوجوانان در راستای اجرای طرح اوقات فراغت از ابتدای تیرماه سال جاری آغازشده است.

 

وی، بابیان اینکه در حال حاضر 310 کانون فرهنگی و هنری مسجد در این استان در مناطق شهری و روستایی فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون بیش از ۱۰ هزار نفر از اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد این استان در مناطق روستایی و شهری در طرح اوقات فراغت مشارکت دارند.

شبستان

 

پایان پیام/

Abdanannews.com All Rights Reserved