سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/01/14 -0:43:31
فرمانده سپاه ناحیه آبدانان:
قیام عاشورا ضامن برپا داشتن همه فرائض دینی است
قیام عاشورا ضامن برپا داشتن همه فرائض دینی است
فرمانده سپاه ناحیه آبدانان گفت: قیام عاشورا ضامن برپا داشتن همه فرائض دینی و قوام حکومت اسلامی است .
تاریخ درج خبر:1398/06/16    | کد خبر: 46978
به گزارش آبدانان خبر سرهنگ پاسدار"کرمرضا نصرالهی "فرمانده سپاه ناحیه آبدانان  پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان آبدانان  ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش اظهار داشت: امام حسین به خاطر احیای امر به معروف ونهی از منکر قیام کرد و در مقابل دشمنان اسلام ایستاد.

وی با بیان اینکه بیش از 70آیه به صورت مستقیم و غیر ممستقیم به وجوب امر به معروف و نهی از منکر در قرآن پرداخته است،افزود: قیام عاشورا ضامن برپا داشتن همه فرائض دینی و قوام حکومت اسلامی است .

فرمانده سپاه ناحیه آبدانان ابراز داشت :ایجاد و حفظ نظام و حکومت اسلامی ،حفظ آبرو و عزت ملت ایران ،رونق بخشیدن به اقتصاد و تولید ملی ،ترویج سبک زندگی اسلامی ،نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت ،مجاهدت برای اقتدار امت ایران و حکومت اسلامی ،هئیت های مذهبی از مصادیق معروفات هستند.

وی در ادامه مصادیق منکرات را ،استقبال جهانی برای خاموش کردن چراغ هدایت ،تبلیغ اسلام گریزی و اسلام ستیزی ،ترویج خرافه گرایی ،تبلیغ اسلامی منهای جهاد اسلامی منهای روحانیت ، ولایت و شیعه سازی ،تقویت و حمایت از مدعیان دروغین امامت و رسالت ،کمرنگ کردن کارکردهای اجتماعی دین ،ترویج افراط گرایی (قمه زنی )،شریعت گریزی و حذف تکالیف از ساحت دین  دانست.

فرمانده سپاه ناحیه آبدانان با اشاره به سخن مقام معظم رهبری گفت:شور حسینی باید  همراه با شعور حسینی باشد و تذکر لسانی وظیفه ی  همه است.

وی به وظیفه امروز همه جامعه در برابر امر به معروف و نهی از منکر اشاره و افزود: این واجب خدا را فراموش نکنیم و نسبت به آسیب های اجتماعی از جمله سبک زندگی غربی و غیر اسلامی ،طلاق،اعتیاد ،بدحجابی و بیکاری  بی تفاوت نباشیم.

انتهای پیام/
 Abdanannews.com All Rights Reserved