سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/04/18 -15:4:26
آبدانان خبر گزارش می‌دهد
نمایش اقتدار بسیجیان آبدانانی در رزمایش الی بیت‌المقدس
نمایش اقتدار بسیجیان آبدانانی در رزمایش الی بیت‌المقدس
نمایش اقتدار بسیجیان آبدانانی در رزمایش الی بیت‌المقدس با شعار محوری چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت به مدت دو روز برگزار شد.
تاریخ درج خبر:1398/09/28    | کد خبر: 51118
به گزارش آبدانان خبر رزمایش بزرگ گردان های الی بیت المقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان آبدانان با شعار محوری چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت به مدت دو روز برگزار شد.

"حسین حاجیلری"امام جمعه  در این رزمایش گفت:خدای متعال در اجتماع حیات بشر دو خصلت ظلم نکردن و ظلم نپذیر بودن را قرار داده است که انقلاب اسلامی با مجاهدت امام خمینی(ره)این دو خصلت را در ما زنده کرده است.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) ظلم پذیر نبودن و ظالم نبودن را به ما یاد دادن،خاطر نشان کرد:امروز جهان در این دوقطبی قرار دارد تنها ملتی که از این دو مولف به دور است انقلاب اسلامی است که آن را مدیون امام (ره)،رهبر انقلاب،شهدا ،جانبازان و ایثارگران و بسیجیان هستیم 
"قدرت الله کریمیان"جانشین سپاه امیرالمومنین(ع)سپاه استان در بین بسیجیان رزمایش گفت:حضور پررنگ و بدون چشمداشت بسیجیان در این زمان از سال نشانه دغدغه بسیجیان برای  نظام و امنیت کشور است.

وی افزود:این حضور این پیام را برای جهانیان ارسال می کند که تا زمانی که بسیجیان و ملت پشتیبان نظام هستند ما تمام تهدیدها را به فرصت تبدیل خواهیم کرد.
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع)با بیان اینکه عده ی فکر می کنند این نظام نمی تواند اهداف خود را برآورده کند ،خاطر نشان کرد: ظرفیت جمهوری اسلامی از وضع و مطالبه مردم بیشتر است و باید فرصت داد که این پیشرفت حاصل و حکومت را به صاحب اصلیش تحویل داد.
وی با اشاره به اینکه امسال ما چهل سالگی بسیج را جشن گرفتیم ،اضافه کرد: بسیج به تکامل خود که به سختی حاصل شده  رسیده  و قدرتمندانه این راه را ادامه خواهد داد و در این مدت نشان داده که توانسته مشکلات کشور را در هر زمان مدیریت و رفع کند.
کریمیان در پایان تصریح کرد:هر چقدر از هژمونی دشمن کم می شود بر هژمونی انقلاب افزوده خواهد شد آمریکا و استکبار جهانی در حال فروپاشی است .
فرمانده سپاه ناحیه آبدانان نیز گفت: این رزمایش با شعار چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 27و 28آذرماه در منطقه قرارگاه قدس برگزار شد.

وی با بیان اینکه حفظ آمادگی نیروهای رزمی یکی از مهمترین اهداف برگزاری این رزمایش بود، گفت: اجرای عملیات تاکتیکی، اجرای عملیات دفاعی امنیتی و به کارگیری تاکتیک‌های رزمی و امنیتی درحوزه جنگ شهری از جمله دیگر اهداف این رزمایش بوده است.
 
انتهای پیام/


Abdanannews.com All Rights Reserved