سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/06/29 -16:44:5

بالگرد امدادی در ایلام مستقر شد
بالگرد امدادی در ایلام مستقر شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: یک فروند بالگرد امدادی به منظور امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی سیل در این استان مستقر شده است.
تاریخ درج خبر:1398/12/06    | کد خبر: 53216
به گزارش آبدانان خبر حسین عارفی "مدیر عامل جمعیت هلال احمر افزود: در پی اعلام هشدارهای هواشناسی مبنی بر وقوع بارش‌های سیل‌آسا با هماهنگی انجام گرفته با مرکز به منظور امدادرسانی به سیل‌زدگان احتمالی این بالگرد در مرکز استان مستقر شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این انبارهای امدادی این جمعیت در پنج شهرستان آبدانان، دهلران، دره‌شهر، ایلام و مهران نیز به بسته‌های مواد غذایی ۷۲ساعته تجهیز شده است.

وی  گفت: همچنین در پی هشدارهای هواشناسی امدادگران این جمعیت در شعب سراسر استان از دو روز گذشته در حالت آماده‌باش کامل هستند.

مدیرعامل هلال احمر ایلام بیان کرد: تمامی امدادگران این جمعیت با تجهیزات کامل در پایگاه‌های مختلف هلال‌احمر استان آماده خدمات‌رسانی هستند تا در صورت اعلام نیاز به امدادرسانی، خدمات‌دهی لازم به عموم مردم به صورت شبانه‌روزی انجام شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی موج بارشی قدرتمند که از روز گذشته از غرب کشور وارد شده است تا روز چهارشنبه در استان ایلام مستقر خواهد بود.
ایرنا

 


Abdanannews.com All Rights Reserved