سایت خبری آبدانان خبر
بروزترین پایگاه خبری شهرستان آبدانان
1399/08/09 -23:54:1
جانشین فرمانده سپاه ناحیه آبدانان عنوان کرد:
اجرای بیش از 70 برنامه در چهل سالگی دفاع مقدس
اجرای بیش از 70 برنامه در چهل سالگی دفاع مقدس
جانشین فرمانده سپاه ناحیه آبدانان گفت: در آستانه چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بیش از 70 برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان آبدانان اجرا خواهد شد.
تاریخ درج خبر:1399/06/29    | کد خبر: 53363
"اسد مرادی"جانشین فرمانده سپاه ناحیه آبدانان  در گفتگو با خبرنگار آبدانان خبر ضمن تبریک فرارسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد:بدون شک تاریخ پرافتخار هشت سال دفاع مقدس با حضور و مجاهدت مردان و زنان با ایمان و غیرتمند تمامی شهرها و روستاها به وقوع پیوست و یکی از دوران‌های تأثیرگذار قرن حاضر است.

وی هفته دفاع مقدس را فرصتی بسیار ارزشمند برای انتقال مفهوم ایثار و شهادت به جوانان و نسل جدید انقلاب دانست و گفت:رزمندگان و شهدا در هشت سال با ایستادگی در مقابل چندین کشور اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور در اختیار دشمن قرار گیرد بنابراین واجب و ضروری است در احیای دفاع مقدس  تلاش کنیم.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه آبدانان با اشاره به اینکه برگزاری بیشتر برنامه ها به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا به صورت مجازی است، بیان داشت: امسال به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس،ببیش از 70برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سطح شهرستان آبدانان اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه این برنامه ها در 5سرفصل اجرا خواهد شد ،گفت:همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و شهادت ،رژه خودروی و موتوری،غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهداء، ویزیت رایگان جامعه سلامت در مناطق محروم،صبحگاه مشترک نیروی های نظامی،برگزاری نمایشگاه عکس و یادوراه شهدا در فضای مجازی،بیان دستاوردهای نظام در 40سالگی دفاع مقدس و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از اهم برنامه‌های این هفته خواهد بود.


انتهای پیام/
 
 Abdanannews.com All Rights Reserved